CANLI Tekvando, Avrupa Şampiyonası 2022 CANLI: SIMONE ALESIO AVRUPA'NIN ÇATISINDA! son dakika haberler

Sondakika-haberleri.Net 7-5 Hrnic'i yendi. . CANLI CANLI GÜNCELLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 22.05: Avrupa şampiyonluğunu Simone Alessio'nun almasıyla birlikte uzun canlı yayınımızı kapatıyoruz ve yarın için randevu veriyoruz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler ve iyi geceler! ...

CANLI Tekvando, Avrupa Şampiyonası 2022 CANLI: SIMONE ALESIO AVRUPA'NIN ÇATISINDA! son dakika haberler

Sondakika-haberleri.Net 7-5 Hrnic'i yendi. . CANLI CANLI GÜNCELLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 22.05: Avrupa şampiyonluğunu Simone Alessio'nun almasıyla birlikte uzun canlı yayınımızı kapatıyoruz ve yarın için randevu veriyoruz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler ve iyi geceler! ...

CANLI Tekvando, Avrupa Şampiyonası 2022 CANLI: SIMONE ALESIO AVRUPA'NIN ÇATISINDA! son dakika haberler
21 Mayıs 2022 - 23:31

Sondakika haberleri

.

CANLI CANLI GÜNCELLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


22.05: Avrupa şampiyonluğunu Simone Alessio'nun almasıyla birlikte uzun canlı yayınımızı kapatıyoruz ve yarın için randevu veriyoruz.
Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler ve iyi geceler!


22.04: İtalya için İngiliz seferinin ikinci madalyası.
Avrupa'nın mavi şampiyonu, "Üç yıl önce Manchester'da Dünya Kupası'nı kazandım, bugün Avrupa'yı kazandım, umarız burada olimpiyatları düzenlerler" dedi.


22.03: Danimarkalıların coşkusunu dizginlemeyi başaran mavi için finalde büyük savunma


22.02: OROOOOOOOOOOOOOOOOOOOO SIMONE ALESIOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!
Danimarkalı Hrnic ile son 7-5 kazandı!


22.01: Alessia-Hrnic 7-4


22.00.
bir dakikadan az var: her zaman 7-1


21.59: Son turda ilk yarı dakikası sayısız geçti


21.58: İkinci tur da biter: Simone Alessio çok zorlanmadan kontrolü elinde tutuyor ve 7-1 önde.
Danimarkalıların son turdaki umutsuz saldırılarına dikkat edin


21.56: Alessio-Hrnic 7-1


21.55: Alessio-Hrnic 6-1


21.54: İlk tur biter!
Simone Alessio 4-1 önde


21.54: Alessio-Hrnic 4-1


21.54: Alessio-Hrnic 3-1


21.53: Sayısız ilk dakika


21.50 : Sporcular orta platforma girdiler.
Final için her şey hazır


21.48: Yakında Simone Alessio'nun Danimarkalı Hrnic'e karşı zamanı olacak!
-80 kg kategorisinde Avrupa şampiyonluğu


21.47 : Altın Hırvat Stojkovic'e, gümüş de Türk Gogebakan'ı -46 kg'da 13-11 yenen Stojkovic'e gitti.


21.44: Üçüncü raundun başında Hırvat Stojkovic 12-9 önde


21.41 : -46 kg kategorisinde Hırvat Stojkovic ile Türk Gogebakan arasında şampiyonluğun belirlendiği günün ikinci finali oynanıyor.


21.31: Erkekler -68 kg kategorisinde Büyük Britanya altın.
Bradley Sinden İspanyol Lopez Polo'yu 18-8 yendi ve galibiyeti kazandı.
Lucien (Fra) ve Khrivischkiy (İsr) için Bronzlar


21.31: Sinden sondan bir dakika 16-8 önde


21.30: Briton 13-8 üçüncü raundun başında


21.17: Platformda ilk finalin kahramanları, -68 kg.
İngiliz Sinden ve İspanyol Perez Polo'nun önünde


21:15: OA Sport'un arkadaşlarına iyi akşamlar ve Manchester'daki Avrupa Tekvando Şampiyonası'nın üçüncü gününün finallerinin canlı yayınına hoş geldiniz.


16.25: Bayanlar -67 kg kategorisinde final, İspanyol Castro Burgos ile Fransız Wiet Henin arasında olacak.
İngiliz Williams ve Sırp Perisic için bronz madalya.
Randevu, Simone Alessio'nun finali için saat 21.40'ta.
Bize katıldığınız için teşekkürler, sonra görüşürüz!


16.20: -80 kg kategorisinde final Alessio ile Danimarkalı Hrnic arasında, üçüncülük Kanaet (Hırvatistan) ve Ordemann (Norveç) arasında olacak.
-68 kg finalinde İngiliz Sinden ve İspanyol Perez Polo önde olacak.
Lucien (Fra) ve Khrivischkiy (İsr) için Bronzlar


16.17: Kazanan sprint, 14'47 ″ 55'lik derecesiyle Etiyopyalı Seayum için, en iyi sezonluk dünya performansı.


16.17: Üç Etiyopyalı ile birlikte altı lider var


16.16 : Fransız Henin, İngiliz Williams'ı yenerek -67 kg kategorisinde finale çıktı


16.08 : Danimarkalı Hrnic -80 kg kategorisi finalinde mavi Alessio'nun rakibi olacak


16.07: Türk Gogebakan, İsrail Bayech'i yenerek -46 kg kategorisinde finale kaldı.


15.58: İspanyol Perez Polo, yarı finalde İsrailli Khrivischkiy'i geride bırakarak -68 kg finaline çıktı


3.47 pm: SIMONE İÇİN FINALEEEEEEEEEE ALESSIOOOOOO !!!
Türk Kanaet 14-6 mağlup oldu ve bu nedenle mavi -80 kg kategorisinde ilk finalist oldu


15.46: Alessio 14-5


15.45: Alessio 11-5


15.44 : İngiliz Sinden -67 kg'da Fransız Lucien'i yenerek finalde


15.43: Alessio ikinci turu 11-3 önde kapattı


15.43: İspanyol Castro Burgos -67 kg'da ilk finalist oldu


15.42: Uzun bir jüri toplantısının ardından Alessio 11-3


15.38: Alessio-Kanaet 7-2


15.35: İlk tur Kanaet'in 2-1 önde olmasıyla sona erdi


15.33: Alessio-Kanaet 1-2


15.28: İngiliz Williams, Çek Jironova'yı yenerek -57 kg'da yarı finalde.
Böylece yarı finaller: Perisic (Srb) -Castro Burgos (Esp), Wiet Henin (Fra) -Williams (Gbr)


15.27: Gerrone ve Alessio platforma girmek üzereler


15.23: İspanyol Perez Polo, Azerbaycanlı Aghayev'e karşı çeyrek finali kazandı.
-58 kg yarı finalleri: Sinden (Gbr) -Lucien (Fra), Khrivischkiy (Isr) -Perez Polo (Esp)


15.18: Norveçli Ordemann -80 kategorisinde üçüncü finalist oldu.
Sadece Gerrone ve Alessio arasındaki mavi derbi eksik


15.15 : Fransız Henin çeyrek finalde Azizova'yı yenerek -67 kiloda yarı finale yükseldi


11.15: İsrailli Khrivischkiy, Yunan Chamaldis'i yenerek -68 kg'da yarı finale yükseldi


14.59: Danimarkalı Hrnic -80 kg kategorisinde yarı finale yükseldi


14.56: Kameraların kapsamadığı alanda Alessio, Gerrone'u geçerek yarı finale yükseldi


14.50: Türk Kanaet, Polonyalı Piatkowski'yi açıkça geçerek -68 kg'da yarı finale yükseldi


14.44: Bayanlar çeyrek finalde -67 kg Jelic (Cro) -Perisic (Srb) 11-17, Perisic yarı finalde.
-68 kg'lık çeyrekte Beqaj (Mne) -Lucien (Fra) 13-15.
Yarı finalde Fransız Lucien


14.20 : Regional Arena'da ışıklar tekrar yanıyor.
Bugünkü turnuvaların son 16 turu, çeyrek final ve yarı final maçları çok yakında oynanacak.


12.54 : Şimdi programda bir durak var, yakında tüm maçlar ve -80 kg kategorisinde podyuma çıkmaya değer Alessio-Gerrone İtalya derbisi ile devam edecek.


12.53: -67 kg kategorisindeki bayanlar çeyrek final kura çekimi: Jelic (Cro) -Perisic (Srb), Castro Burgos (Esp) -Koerndl (Ger), galibiyet.
Wiet Henin (Fra) / Georgievska (Mkd) -Azizova (Aze), Jrankova (Çek) -Williams (Gbr)


12.52: Çeyrek finalde -46 kg'lık kadınların puan tablosu ancak hala eksik: Stojokovic (Srb) -Kouttouki (Kıbrıs), Zrihen (Por) -Tammila (Fin), Gogebakan (Tur) -vinc.
Rehani (Fra) / Jovic (Srb), Bayech (İsrail) -Pouryounes (Rta)


12.50.
Böylece -68m kg erkekler kategorisinin çeyrek finali, skorbord hala tamamlanmak üzere: Vinc.
Sinden (Gbr) / Pereira (Por) -Caballero (Esp), Ketbi (Bel) -Beqaj (Mne), Lucien (Fra) -vinc.
Chamaldis (Gre) / Khrivischkiy (İsr), Aghayev (Aze) -Perez Polo (Esp)


12.48: Böylece -80 kg kategorisinde çeyrek finaller: Kanaet (Cro) -Piatkowski (Pol), Gerrone (Ita) -Alessio (Ita), Hrnic (Den) -Filippov (Isr), Kartal (Tur) -Ordemann (Ne de)


12.47: Aradan önceki son iki sonuç: -46 kg Tsampala (Gre) -Pouryounes (Rta) 12-15, -80 kg Filippov (İsr) -Cintado Arteche (Esp) 17-15


12.36: Son maçların sonuçları şöyle: -67 kg Mehnana (Fra) -Williams (Gbr) 1-25, -68 kg Jorgensen (Den) -Perez Polo (Esp) 6-9


12.29: Platformlardan son sonuçlar: -68 kg Josza (Hun) -Aghayev (Aze) 1-9, -80 kg Mansouri (Rta) -Ordemann (Nor) 12-14


12.19: En son sonuçlar: -68 kg Glasnovic (Cro) -Khrivischkiy (İsr) 12-23, -68 kg Mitsopoulou (Yunanistan) -Jrankova (Çek) 9-10, -68 kg Lucien (Fra) -Chumachenko ( Ukra ) 17-11


12.10: Son sonuçlar: -80 kg Bouzid Souihili (Fra) -Kartal (Tur) 11-12, -68 kg Glasnovic (Cro) -Khrivischkiy (İsr) 12-23


12.05: -68 kg Glasnovic (Cro) -Khrivischkiy (İsr) 12-23


12.03: -67 kg bayanlar Jelic (Cro) -Sandic (Bih) 7-1


11.50: Son sonuçlar: -80 kg Telkostoglou (Gre) -Hrnic (Den) 12-28, -46 kg Evci (Tur) -Azizova (Aze) 4-6, -67 kg Stojkovic (Srb) -Celik ( Ger ) 20-8, -68 kg Dzhordzhev (Bul) -Caballero (Esp) 3-12, -80 kg Kanaet (Cro) -Cristescu (Rou) 17-1, 68 kg Chamaldis (Gre) -Kayurat (Tur) 7 - 4, -46 kg Gögebakan (Tur) -Perunciç (Mne) 28-5


11.36: Son toplantı da sona erdi.
Birkaç dakika sonra yarışlar yeniden başlayacak.
-67 kg Stojkovic (Srb) -Çelik (Ger) 20-8


11.34: Manchester platformlarında mola zamanı.
Sadece bir toplantı devam ediyor.
Bu son ikisinin sonucu: -80 kg Telkostoglou (Gre) -Hrnic (Den) 12-28, -46 kg Evci (Tur) -Azizova (Aze) 4-6


11.27: Böylece bayanlar turnuvalarının son sonuçları: -46 kg Nilson-Castro Burgos 0-6, -46 kg Monteiro-Kouttouki 13-17, -67 kg Zrihen (Por) -Akbarova (Aze) 22-15


11.25: Bu, erkekler -68 kg'lık skorbord son 16 turuyla aynı hizada.
Crescenzi'nin elendiği ön eleme turunun tüm maçları sona erdi.
Sinden (Gbr) -Pereira (Por), Dzhordzhev (Bul) -Caballero (Esp), Ketbi (Bel) -Beqaj (Mne), Lucien (Fra) -Chumachenko (Ukr), Chamaldis (Yunanistan) -Kayurat (Tur), Glasnovic (Cro) -Charalambous (Kıbrıs), Josza (Hun) -Aghayev (Aze), Jorgensen (Den) -Perez Polo (Esp)


11.19: Simone Alessio, Antonio Gerrone ile karşılaşacağı çeyrek finalde Karajlovic'i 17-5 yenerek elemeleri geçti.
Bu, İtalya'nın Manchester Avrupa Şampiyonası'nda ikinci madalyayı kazanacağından zaten emin olduğu anlamına geliyor.


11.18: Alessio 17-5


11.18: Alessio 13-5


11.17: Alessio 11-5


11.17: Alessio 11-4


11.16: İkinci tur, sonunda yapılan kafa vuruşu sayesinde mavi 8-4 önde biter.


11.15: Alessio 8-4


11.15: Alessio 5-4


11.14: Alessio 5-3


11.13: Belirleyici noktayı yakalayan ve sahneyi terk eden mavi için yapacak bir şey yok.
Alessio ilk raundu 4-2 önde kapattı


11.11: D'Angelo için altın puan


11.11: Simone Alessio, Sırp Karajloviç'e karşı çeyrek finali kovalayan platformda


11.11: Mavi berabere!
9-9


11.08: İkinci tur Almanların 8-5 önde olmasıyla sona eriyor, ancak D'Angelo açıkça savaşıyor ve tek tek yanıt vermeye çalışıyor


11.07: D'Angelo 5-7


11.06: D'Angelo 3-5


11.05: İlk tur Alman 4-3 önde biter.
D'Angelo başlangıçta korkmuş ve sonunda daha rahat


11.04: D'Angelo 3-4


11.04: D'Angelo 0-4


11.03: D'Angelo 0-2
43: Bugün yarışmada erkekler -68 kg ve -80 kg, bayanlar -46 kg ve -67 kg olmak üzere dört kategori var.


9.40: OA Sport'un arkadaşlarına günaydın ve İngiltere'de Manchester Regional Arena'da yapılması planlanan Avrupa Tekvando Şampiyonası'nın üçüncü gününün canlı yayınına hoş geldiniz.


Zaman çizelgeleri, program, TV ve yayın Avrupa Tekvando - Yarışa göre favoriler - Madalya yarışında Azzurri'nin rakipleri - X-ışınları altında İtalya kadrosu - Yeni dünya sıralamaları - İkinci günün haberleri


Merhaba ve İngiltere'deki Manchester Regional Arena'da yapılması planlanan Taekwondo Avrupa Şampiyonası'nın üçüncü gününde CANLI CANLI yayına hoş geldiniz.
Bugün erkekler -68 kg ve -80 kg, bayanlar -46 kg ve -67 kg olmak üzere dört kategori yarışıyor.


Vito Dell'Aquila dün -58 kg kategorisinde podyumun üçüncü basamağına çıkarak İtalyan keşif gezisine ilk kıta madalyasını verdi ancak şu ana kadar mavi denge ilk iki günde ilk turda beş eleme ile oldukça hayal kırıklığı yarattı. .
-80 kg kategorisinde, İtalya, iki Azzurri, Antonio Gerrone ve Simone Alessio ile en üst sıraları hedefleyebilir: Azzurri'nin ilerlemesini engellemek için (tabii ki, skorbord tarafından neyin belirleneceğine bağlı olarak) Hırvat Toni Kanaet (Olimpiyat bronzu Tokyo'da ve sıralamada dördüncü sırada), Norveçli Richard André Ordemann ve Yunan Apostolos Telikostoglou dünya sıralamasında sırasıyla altıncı ve yedinci.
Olimpik şampiyonun yanı sıra hüküm süren şampiyon ve sıralamada ilk olan Rus Maksim Khramtcov (şimdi bilinen nedenlerle) mevcut olmayacak.


İtalya'yı -68 kg kategorisinde Simone Crescenzi temsil edecek;
Ayrıca son şampiyon Rus Sarmat Tcakoev'in yokluğu göz önüne alındığında, skorbordda maviyi geçebilecek en zorlu rakip İngiliz, ev sahibi ve sıralamada ilk olan Bradly Sinden.
Bir başka olası tehlikeli rakip, Alicante'de ev sahibi Açık'ın sıralamasında ve kazananında ikinci olan İspanyol Javier Pérez Polo.


-67 kg kategorisinde İtalya, yarışacak sporcuların kalitesi göz önüne alındığında, arifesinde en dengeli kategorilerden birinde yarışmak için Natalia D'Angelo'ya odaklanıyor.
Hırvat şampiyonu ve Olimpiyat şampiyonu, sıralamada 1 numara, Matea Jelić, İngiliz, Olimpiyat gümüşü, Lauren Williams ve bu 2022'de katıldığı üç turnuvadan üç zafer kazanan Fransız Magda Wiet-Hénin olacak. katıldı (Başkanlık Kupası, Belçika Açık ve İspanya Açık).
Veronica Pau'nun yarışacağı -46 kg kategorisinde;
hepsi arasında, kurulun mavinin önüne koyabileceği en zorlu iki rakip var, yani Hırvat şampiyonu Lena Stojković ve Türk Emine Gögebakan (bu yıl şu ana kadar iki galibiyetten ikisi, Durres'te Cumhurbaşkanlığı Kupası için ve İspanya Açık için Alicante).


OA Sport size İngiltere'deki Manchester Regional Arena'da planlanan Avrupa Tekvando Şampiyonası'nın üçüncü gününden CANLI CANLI sunuyor: hiçbir şeyi kaçırmamak için gerçek zamanlı, dakika dakika, maç sonrası haberler.
10.00'da başlıyor.
İyi eğlenceler.


Fotoğraf Taekwondo Fita

Bu haber 43 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları