Son dakika haberleri--> ZAFER PARTİSİ’nin il il belediye başkan aday listesi, seçmenler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Bu liste, partinin yerel yönetimlerdeki stratejilerini ve hedeflerini belirleyecek önemli bir faktör.
İL İL ZAFER PARTİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI - 31 MART 2024 TÜRKİYE YEREL SEÇİMLERİ
Ankara: Hüseyin Bartu Soral
Adana: Umut Yanar
Antalya: Oğuz Ersöz
Aydın: Muharrem Demirbilek
Balıkesir: Mutlu Aksoy
Bursa: Bayram Kazancı
Denizli: Nuri Dalyan
Diyarbakır: Mahmut Tatar
Erzurum: Fatih Aygün
Eskişehir: Oğuz Beki
Gaziantep: Mehmet Pamuk
Hatay: Ömer Çakır
İstanbul: Azmi Karamahmutoğlu
İzmir: Naşit Birgüvi
Kahramanmaraş: Gökhan Canlı
Kayseri: İsmail Tanrıöven
Kocaeli: Nermin Tol
Konya: Ayhan Milci
Malatya: Sıddık Aktaş
Manisa: Gökhan Parlak
Mardin: Kadir Gökçen
Mersin: Emircan Çatıkkaş
Muğla: Ünal Yiğit
Ordu: Sevinç Başaran
Sakarya: Kolip
Samsun: Bozkurt Oğuz Sınar
Şanlıurfa: Suphi Kaya
Tekirdağ: Fatih Altıntaş
Trabzon: Ferhat Tüysüz
Van: Mehmet Emin Özbey
ZAFER PARTİSİ İLÇE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Adana Aladağ: Ali Şimşek
Adana Ceyhan: Emrah Özpolat
Adana Çukurova: Yarkın Koçar
Adana Feke: Hasan Yılmaz
Adana İmamoğlu: Ahmet Dağlaraştı
Adana Karaisalı: Akif Serdar Gözüküçük
Adana Karataş: Hasan Kahraman Kul
Adana Kozan: Gülşah Karaarslan
Adana Saimbeyli: Serkan Ay
Adana Sarıçam: Ali Develi
Adana Seyhan: Hakan Kuşcu
Adana Tufanbeyli: Mehmet Gül
Adana Yumurtalık: Turgay Özözen
Adana Yüreğir: İbrahim Halil Fidancı
Adıyaman Merkez: Mehmet Gökçen
Afyonkarahisar Merkez: Burkahan İngeç
Afyonkarahisar Merkez: Ali Kılınç
Afyonkarahisar Başmakçı: Fatih Özdamar
Afyonkarahisar Bayat: Mertcan Postalcıoğlu
Afyonkarahisar Bolvadin: Aynur Bircan
Afyonkarahisar Çay: Mert Eroğlu
Afyonkarahisar Çobanlar: İsmail Şanlı
Afyonkarahisar Dazkırı: İsa Muhammet Karahan
Afyonkarahisar Dinar: Tevfik Demir
Afyonkarahisar Emirdağ: Murathan Çınar
Afyonkarahisar Evciler: Abdullah Sönmez
Afyonkarahisar Hocalar: Ahmet Cenk Sarıkoç
Afyonkarahisar İhsaniye: Engin Gündüz
Afyonkarahisar İscehisar: Aslı Dalgıç
Afyonkarahisar Kızılören: Gökhan Çakmar
Afyonkarahisar Sandıklı: Ali İngeç
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Hasan Kaplan
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Halil Çınar
Afyonkarahisar Sultandağı: Sadettin Dalgıç
Afyonkarahisar Şuhut: Ali Tokman
Ağrı Merkez: Beycan Tanırğan
Aksaray Ağaçören: Cuma Vurgun
Aksaray Merkez: Nevin Yüce
Aksaray Merkez: Süleyman Uz
Aksaray Merkez: Osman Çevik
Aksaray Merkez: Ramazan Demirtaş Aksaray Merkez: Ayhan Bilen
Aksaray Merkez: Ali Koyuncu
Aksaray Merkez: Ali Osman Sarıgül
Aksaray Merkez: Mehmet Albayrak
Aksaray Merkez: Abdurrahman Coşar
Aksaray Eskil: Rifat Uz
Aksaray Gülağaç: Bahar Yılmaz Uz
Aksaray Gülağaç: Nail Dinç
Aksaray Gülağaç: Cumhur Doğangül
Aksaray Güzelyurt: İbrahim Tiryaki
Aksaray Güzelyurt: Yusuf Emre Konukcu
Aksaray Güzelyurt: Ahmet Aşılıoğlu
Aksaray Ortaköy: İzzet Keskinkılıç
Aksaray Sultanhanı: Muhammed Enes Özdemir
Amasya Merkez: Murat Köse ankara Akyurt: Uğur Yırtıcı
Ankara Altındağ: Can Güler
Ankara Ayaş: Ali Kılınç
Ankara Bala: Muharrem Fındıkcı
Ankara Beypazarı: Feyyaz Berkan Aşutli
Ankara Çankaya: Esmaül Hüsna Aslan
Ankara Elmadağ: Kerim Alçıkaya
Ankara Etimesgut: Müslim Taşdan
Ankara Gölbaşı: Güçlü Emre Özgür
Ankara Güdül: Ertuğrul Duygu
Ankara Kahramankazan: Emre Yılmaz
Ankara Kalecik: Abdullah Göllü
Ankara Keçiören: Adem Öztürk
Ankara Kızılcahamam: Mustafa Çakır
Ankara Mamak: Kezban Yavuz
Ankara Nallıhan: Mustafa İpek
Ankara Pursaklar: Şerafettin Coşar
Ankara Sincan: Caner Gökçe
Ankara Şereflikoçhisar: Fahri Tuna
Ankara Yenimahalle: Serhad Özdamar
Antalya Akseki: Cemil Zıngal
Antalya Aksu: Naim Uygun
Antalya Alanya: Tahsin Biner
Antalya Demre: Sinem Karaca
Antalya Döşemealtı: Buğra Han Alpaltaş
Antalya Elmalı: Adem Karakaya
Antalya Finike: Oğuzhan Genç
Antalya Gazipaşa: Osman Ertürk
Antalya Gündoğmuş: Sefa İşlek
Antalya İbradı: Semra Doğan
Antalya Kaş: Ali Can Karakuş
Antalya Kemer: Mustafa Behiç Kurtoğlu
Antalya Kepez: Burak Çağrı Yılmaz
Antalya Konyaaltı: Nazmi Acan
Antalya Korkuteli: Derya Günbattı
Antalya Kumluca: Hasan Yalçın
Antalya Manavgat: Metin Durkaya
Antalya Muratpaşa: Hasan Bilen
Antalya Serik: Osman Bursa
Artvin Arhavi: Kader Kuyumcu
Artvin Merkez: Gökhan Aktan
Artvin Borçka: Levent Yavuzdemir
Artvin Hopa: Fuat Ustabaş
Artvin Kemalpaşa: Nilay Okuyan
Artvin Murgul: Uzun
Artvin Şavşat: Doğan Can Bilgin
Artvin Yusufeli: Ufuk Kaleli
Aydın Bozdoğan: Ekrem Erfidan
Aydın Buharkent: Alper Çağrı Yalçın
Aydın Çine: Baha Cem Zorlu
Aydın Didim: Hüseyin Gürkan Kılıç
Aydın Efeler: Şafak Ateş
Aydın Germencik: Gürkan Yılmazberk
Aydın İncirliova: İbrahim Geriş
Aydın Karacasu: Müjdat Alptekin
Aydın Karpuzlu: Mehmet Özkan
Aydın Koçarlı: Sezen Bahçe
Aydın Köşk: İsmail Uçar
Aydın Kuşadası: Mehmet Ferit Karamercan
Aydın Kuyucak: Cemal Murat Kara
Aydın Nazilli: Firdes Esmer
Aydın Söke: Kemal Kayhan
Aydın Sultanhisar: Kubilay Bahçe
Aydın Yenipazar: Abdukadir Ulaş Zorlu
Balıkesir Altıeylül: Anıl Yılmaz
Balıkesir Ayvalık: Neziha Ayaz
Balıkesir Bandırma: Ahmet Kılıç
Balıkesir Bigadiç: Batuhan Ertürk
Balıkesir Burhaniye: Mustafa Orhon
Balıkesir Edremit: Gökhan Karataş
Balıkesir Erdek: Fatma Nur Şanlı
Balıkesir Gömeç: Yusuf Tuğbay Önder
Balıkesir Gönen: Sema Demircioğlu
Balıkesir İvrindi: Serkan Işıklı
Balıkesir Karesi: Gökhan Çoban
Balıkesir Kepsut: Dilek Ordu
Balıkesir Manyas: Ebru Güleç
Balıkesir Marmara: Buğra Töre Pınar
Balıkesir Savaştepe: Gül Süpürgen
Balıkesir Sındırgı: Haşim Ufuk Çiftçi
Balıkesir Susurluk: Erman Toker
Bartın Amasra: Ali Yalçın
Bartın Merkez: Yusuf Aksoy
Bartın Merkez: İsmail Serhat Yaşar
Bartın Merkez: Halil İbrahim Özkan
Bartın Kurucaşile: Burçin Sucu
Bartın Ulus: Doğan Can Hızarcı
Bartın Ulus: Berkan Gülbay
Bartın Ulus: Ferdi Saka
Batman Merkez: Ferhat Sezgin
Batman Kozluk: Sıddık Biçer
Bayburt Merkez: Hakan Turan
Bilecik Merkez: Kemal Bige
Bilecik Bozüyük: Selçuk Tokay
Bilecik Gölpazarı: Burcu Kütük
Bilecik İnhisar: Erdinç Kara
Bilecik Osmaneli: Aybüke Yüce
Bilecik Pazaryeri: Ahmet Kahraman
Bilecik Söğüt: Eren Demirbaş
Bilecik Yenipazar: Emre Turgut
Bingöl Merkez: Ahmet Uçar
Bitlis Merkez: Şeyhmus Özkaplan
Bolu Merkez: İlkay Bayrak
Bolu Dörtdivan: Şahin Tulgan
Bolu Gerede: Furkan Kılıç
Bolu Göynük: Erkan Harun Tut
Bolu Kıbrıscık: Sefer Akı
Bolu Mengen: Özgür Eralp
Bolu Mengen: Ümit Yıldırım
Bolu Mudurnu: Muhammed Necmi Demirtaş
Bolu Yeniçağa: Kubilay Eren Yılmaz
Burdur Ağlasun: Ali Dölek
Burdur Altınyayla: Abdurrakip Dölek
Burdur Bucak: İbrahim Baykal
Burdur Merkez: Kemal Karlı
Burdur Çavdır: Kadir Çelik
Burdur Çeltikçi: Devriş Uçar
Burdur Gölhisar: Nurgül Çelik
Burdur Karamanlı: Musa Dölek
Burdur Kemer: Ahmet Efe Nurel
Burdur Tefenni: İbrahim Bayık
Burdur Yeşilova: Muhammet Emre Türksoy
Bursa Büyükorhan: Feride Şimşek
Bursa Gemlik: Nilüfer Toprakçı
Bursa Gürsu: Sevinç Muhammed
Bursa Harmancık: Oğuzhan Üzü
Bursa İnegöl: Çağrı Alperen Avcı
Bursa İznik: Fatma Genç
Bursa Karacabey: Ramazan Bıdırdı
Bursa Keles: Behçet Arı
Bursa Kestel: Özer True
Bursa Mudanya: Mehmet Levent Sevik
Bursa Mustafakemalpaşa: Emine Güven
Bursa Nilüfer: Işıl Esgin
Bursa Orhaneli: Muhammed Ufukcan Kaçmaz
Bursa Orhangazi: Emrah Yaşar
Bursa Osmangazi: İbrahim Tugay Ateş
Bursa Yenişehir: Halil Derhan
Bursa Yıldırım: Ferit Gürsoy
Çanakkale Ayvacık: Zeynep Durmaz
Çanakkale Bayramiç: Muharrem Şengül
Çanakkale Biga: Göknil Erdoğdu Çakan
Çanakkale Bozcaada: Ali Han Ölmez
Çanakkale Çan: Emel Arslan
Çanakkale Merkez: Bilge Gündüz
Çanakkale Merkez: Enver Mehmetoğlu
Çanakkale Eceabat: Gökhan erdoğan Çanakkale Ezine: Burhan Öztürk
Çanakkale Gelibolu: Tansu Önem
Çanakkale Gökçeada: Elif Yağmur Başaran
Çanakkale Lapseki: Mert Aras
Çanakkale Yenice: Mehmet Sergen Okçular
Çankırı Merkez: Tolga Bulugan
Çankırı Eldivan: Emre İzzet Akbulut
Çankırı Ilgaz: İsa Koç
Çankırı Korgun: Yaşar Karakuş
Çankırı Kurşunlu: Batuhan Emre Atamer
Çorum Alaca: Hasan Mol
Çorum Bayat: Hasan Kiday
Çorum Boğazkale: Mustafa Turalı
Çorum Merkez: Bedii Onan
Çorum İskilip: Ömer Pekmezli
Çorum Mecitözü: Umutcan Mercan
Çorum Osmancık: Gürkan Taha Fersiz
Çorum Sungurlu: Ömer Faruk Kocamanoğlu
Çorum Uğurludağ: Alpaslan Deli Balta Göktürk
Denizli Acıpayam: Rıfat Arıkan
Denizli Babadağ: Mehmet Akif Şığva
Denizli Baklan: Onur Aksungur
Denizli Bekilli: Murat Kocakafa
Denizli Beyağaç: Ahmet Yasin Orhan
Denizli Bozkurt: Ahmet Volkan Moran
Denizli Buldan: Vehbi Ertürk
Denizli Çal: Tuğran Savran
Denizli Çameli: Yasin Solak
Denizli Çardak: Selahi Arslan
Denizli Çivril: Gökhan Karayol
Denizli Güney: Serhat Bedir Gidiş
Denizli Honaz: Kemran Vezir
Denizli Kale: Erdoğan İncedayı
Denizli Merkezefendi: Yusuf Eren Çetin
Denizli Pamukkale: Osman Tercan
Denizli Sarayköy: Fatih Akgören
Denizli Serinhisar: İlyas Beytemir
Denizli Tavas: Fatih Karcı Diyarbakır Kayapınar: Mehmet Salih Çetinkaya
Diyarbakır Sur: Lokman Kılıç
Diyarbakır Yenişehir: Timuçin Elvan
Düzce Akçakoca: Kamil Kaval
Düzce Cumayeri: Yusuf Can Dertli
Düzce Çilimli: Hacire Aydemir
Düzce Merkez: Semih Vuruş
Düzce Merkez: Murat Özen
Düzce Merkez: Burak Beşiroğlu
Düzce Gölyaka: Aytaç Durdu
Düzce Gümüşova: Abdullah Rıdvan Eroğlu
Düzce Kaynaşlı: Kadir Kantemür
Düzce Yığılca: Faruk Kemal Konca
Edirne Merkez: Serkan Konak
Edirne Enez: Alperen İlhan
Edirne Havsa: Erdem Engin
Edirne İpsala: Ufuk Yaka
Edirne Keşan: Mustafa Aksu
Edirne Lalapaşa: Ferhat Nurhat
Edirne Meriç: Engin Belli
Edirne Süloğlu: Abdullah Onur Turan
Edirne Uzunköprü: Hamdi Yılmaz
Elazığ Ağın: Mine Savaş
Elazığ Arıcak: Volkan Gökmen
Elazığ Baskil: Fatih Çapan
Elazığ Merkez: Muhammed Onur Omrak
Elazığ Merkez: Ahmet Gürgözeler
Elazığ Merkez: Gülay Yıldırım
Elazığ Keban: Mustafa Doğan
Elazığ Kovancılar: Mustafa Yıldırım
Elazığ Maden: Muhammet Özdemir
Elazığ Palu: Furkan Sağman
Elazığ Sivrice: Ahmet Demir
Erzincan Merkez: Cengiz Türk
Erzincan Kemah: Gökçe Can
Erzurum Aşkale: Yakup Fırat
Erzurum Aziziye: Serhat Barbaros
Erzurum Horasan: Zeynep Uzun
Erzurum İspir: Taha Güneş
Erzurum Köprüköy: Cengizhan Arslantürk
Erzurum Narman: Doğukan Özsoy
Erzurum Oltu: Abdullah Emre Azim
Erzurum Palandöken: Abdulhamit Uzun
Erzurum Pasinler: Muhammed Akbey
Erzurum Tortum: Serdar Köksal
Erzurum Yakutiye: Kasım Çelebi
Eskişehir Alpu: İlker Yiğit Çetin
Eskişehir Beylikova: Hüseyin Tosun
Eskişehir Çifteler: Burak Gündüz
Eskişehir Günyüzü: Hasan Aktaş
Eskişehir Han: İbrahim Yıldıran
Eskişehir İnönü: Murat Uluarabacı
Eskişehir Mahmudiye: Murat Koçak
Eskişehir Mihalgazi: Uğur Bahar
Eskişehir Mihalıççık: Halil Göbekli
Eskişehir Odunpazarı: Selim Doruk
Eskişehir Sarıcakaya: Uğur Ünsal
Eskişehir Seyitgazi: Selim Arslangiray
Eskişehir Sivrihisar: Mutlu Tekin
Eskişehir Tepebaşı: Dilek Bayraç
Gaziantep Araban: Rabia Seçkin
Gaziantep İslahiye: Mustafa Öztürk
Gaziantep Karkamış: Nilgün Balcı
Gaziantep Nizip: Şahmeran Şeker
Gaziantep Nurdağı: Yağmur Albayram
Gaziantep Oğuzeli: Mehmet Çapkur
Gaziantep Şahinbey: Mikail Yıldız
Gaziantep Şehitkamil: Erman Ebçem
Gaziantep Yavuzeli: Ramazan Burak Ateş
Giresun Espiye: Halil Sofu
Giresun Eynesil: Mustafa Pekdemir
Giresun Merkez: Bedrettin Özdemir
Giresun Görele: Uğur Şahin
Giresun Güce: Mustafa Soytürk
Giresun Keşap: Emel Özdemir
Giresun Piraziz: Alper Abanuz
Giresun Tirebolu: Adil Patanoğlu
Giresun Yağlıdere: Mahmut Dizdaroğlu
Gümüşhane Merkez: Göktuğ Gürler
Gümüşhane Kelkit: Furkan Tok
Hakkari Çukurca: Mesut Turan
Hakkari Derecik: Tulin Yüksel
Hakkari Merkez: Melis Yıldız Akın
Hatay Altınözü: Osman Yılmaz
Hatay Antakya: Cemil Akkoçak
Hatay Arsuz: Mehmet Burak Gürbüz
Hatay Belen: Muhittin Tamer Özdemir
Hatay Dörtyol: Kazım Yalçın
Hatay Erzin: Mehmet Kavallı
Hatay Hassa: Talip Aşık
Hatay İskenderun: Cengiz Kırgın
Hatay Kırıkhan: Serhan Yıldırımhan
Hatay Payas: Abdullah Kadayıf
Hatay Reyhanlı: Salih Savaşlı
Hatay Samandağ: Suphi Yıldız
Hatay Yayladağı: Oğuz Emre Gökal
Isparta Aksu: Berat Doğan
Isparta Atabey: Hayriye Yıldız
Isparta Eğirdir: Ercan Yılmaz
Isparta Gelendost: Hüseyin Yalçın
Isparta Gönen: Hüseyin Yener
Isparta Merkez: Gökmen Hakkı Gökmenoğlu
Isparta Keçiborlu: Salim Özmen
Isparta Senirkent: Gökhan Erinkarlı
Isparta Sütçüler: Muhterem Arslan
Isparta Şarkikaraağaç: Tamer Yalçın
Isparta Yalvaç: Süleyman Yalvaç
Isparta Yenişarbademli: Serkan Sezgin İstanbul Adalar: Hüseyin Avni Borluk
İstanbul Arnavutköy: Semih Ersöz
İstanbul Ataşehir: Hüsamettin Balta
İstanbul Avcılar: Umut Basmacı
İstanbul Bağcılar: Ramazan Barışkan
İstanbul Bahçelievler: Ulaş Öztürk
İstanbul Bakırköy: Türker Tolga Topaloğlu
İstanbul Başakşehir: Eğeulaş Akbulut
İstanbul Bayrampaşa: Tarkan Güler
İstanbul Beşiktaş: Alp İlter Süme
İstanbul Beykoz: Bozkurt Atakan Atlı
İstanbul Beylikdüzü: Özcan Aksu
İstanbul Beyoğlu: Selim Aydın Gümüşdal
İstanbul Büyükçekmece: Yaşar Öztürk
İstanbul Çatalca: Muzaffer Karışık
İstanbul Çekmeköy: Haşim Yalçın
İstanbul Esenler: Vehbi Şükranlı
İstanbul Esenyurt: Emin Taşkan
İstanbul Eyüpsultan: Bora Göktepe
İstanbul Fatih: Hande Karacasu
İstanbul Gaziosmanpaşa: Erhan Şen
İstanbul Güngören: Alican Yılmaz
İstanbul Kadıköy: Tuğrul Kihtir
İstanbul Kağıthane: Kubilay Dağlar
İstanbul Kartal: Kemal Alper Ürünker
İstanbul Küçükçekmece: Emre Met
İstanbul Maltepe: Sibel Zeren
İstanbul Pendik: Kürşat Dağ
İstanbul Sancaktepe: Mehmet Akif Cenkci
İstanbul Sarıyer: Seyhan Kaya
İstanbul Silivri: Murat Demirkol
İstanbul Sultanbeyli: Neşe Yalçın
İstanbul Sultangazi: Arzu Durak
İstanbul Şile: Uğur Yenisu
İstanbul Şişli: Mert Karacula
İstanbul Tuzla: Akın Gürkan
İstanbul Ümraniye: Jülide Sarıkaya Kurdoğlu
İstanbul Üsküdar: Nursel Çelikok
İstanbul Zeytinburnu: Aydemir Alıçlar
İzmir Aliağa: Erdinç Tahtacı
İzmir Balçova: Orhun Benlican
İzmir Bayındır: Cemil Aras
İzmir Bayraklı: Fatih Aydemir
İzmir Bergama: Uğur Paçalı
İzmir Beydağ: Erkan Öztürk
İzmir Bornova: Belgin Çiçeksever
İzmir Buca: Mustafa Dinçer
İzmir Çeşme: Can Yaman
İzmir Çiğli: Selahattin Erniş
İzmir Dikili: Sedat Batu
İzmir Foça: Yasin Kaya
İzmir Gaziemir: Sema Ayatar
İzmir Güzelbahçe: Senem Öcal
İzmir Karabağlar: Sedat Üzen
İzmir Karaburun: Melih Tuncer Yoldaş
İzmir Karşıyaka: Cengiz Gökbayrak
İzmir Kemalpaşa: Ömer Başkapan
İzmir Kınık: Kadir Boyalıcı
İzmir Kiraz: Şehmuz Kızılkaya
İzmir Konak: Süleyman Şenol
İzmir Menderes: Cenk Cem Şahin
İzmir Menemen: Gökhan Taş
İzmir Narlıdere: Batuhan Barut
İzmir Ödemiş: Mehmet Dağlı
İzmir Seferihisar: İnci Paksoy
İzmir Selçuk: Serkan Esen
İzmir Tire: Turhan Güraksın
İzmir Torbalı: Emine Göçay
İzmir Urla: F. Belma Camcı
Kahramanmaraş Afşin: Çağatay Yurtsever
Kahramanmaraş Andırın: Nazir Çuhadar
Kahramanmaraş Dulkadiroğlu: Yahya Kemal Akkurt
Kahramanmaraş Elbistan: Hatice Kahraman
Kahramanmaraş Göksun: Sümeyye Nur Mahide Gökbilgin
Kahramanmaraş Nurhak: Mehmet Akçiçek
Kahramanmaraş Onikişubat: Kamber Harmankaya
Kahramanmaraş Pazarcık: Cengiz Gökçam
Kahramanmaraş Türkoğlu: Süleyman Ada Doğan
Karabük Merkez: Ali Ayhan Şensoy
Karabük Safranbolu: Zafer Dikmen
Karaman Ayrancı: Şerafettin Şahin
Karaman Başyayla: Yasin Alper Kaymakcı
Karaman Ermenek: Abdullah Başar
Karaman Merkez: Metin İçel
Karaman Merkez: Sefa Dalkıran
Karaman Kazımkarabekir: Mustafa Eser
Kars Selim: Turgut Ateş
Kastamonu Abana: Serdar Can Türkmen
Kastamonu Ağlı: Mert Kağan Çam
Kastamonu Araç: Murat Korkmaz
Kastamonu Cide: Erhan Bağlan
Kastamonu Çatalzeytin: Derya Karakuş
Kastamonu Daday: Mustafa Kemal Yapan
Kastamonu İhsangazi: Salim Akdelioğlu
Kastamonu İnebolu: Servet Ese
Kastamonu Merkez: Mustafa Bostancı
Kastamonu Küre: Ünsal Bıyıklı
Kastamonu Pınarbaşı: Mehmet Yılmaz
Kastamonu Seydiler: Mehmet Emin Simsar
Kastamonu Taşköprü: Osman Oğuzhan Arslanoğlu
Kastamonu Tosya: Hilal Ağa
Kayseri Akkışla: Erkan Çelik
Kayseri Bünyan: Mavuş Yalçın
Kayseri Develi: Doğan Balak
Kayseri Felahiye: İhsan Lale
Kayseri Hacılar: İbrahim Boya
Kayseri İncesu: Ali Gültekin
Kayseri Kocasinan: Ayşe Coşkun
Kayseri Melikgazi: Ahmet Erol
Kayseri Özvatan: Mesut Karayurt
Kayseri Pınarbaşı: Mustafa Can Özden
Kayseri Sarıoğlan: Erdem Gökdemir
Kayseri Sarız: Tolga Daşkın
Kayseri Talas: Abdullah Dökmeci
Kayseri Tomarza: Aysel Çimen
Kayseri Yahyalı: Tayfur Özçınar
Kayseri Yeşilhisar: Bekir Elkatmış
Kırıkkale Bahşili: Mert Meriç Özmen
Kırıkkale Balışeyh: Mustafa Baştuğ
Kırıkkale Çelebi: Metin Yaylıcı
Kırıkkale Delice: Mert Kunduz
Kırıkkale Karakeçili: Muhammed Hilmi Karaca
Kırıkkale Keskin: Harun Erkeç
Kırıkkale Merkez: Emin Erkeç
Kırıkkale Sulakyurt: Ahmet Üçer
Kırıkkale Yahşihan: Arif Canbuldu
Kırklareli Babaeski: Alpaslan Akın
Kırklareli Demirköy: Kubilay Yarbaş
Kırklareli Merkez: Özer Akyol
Kırklareli Kofçaz: Rahmi Güney
Kırklareli Lüleburgaz: Neşe Dilaver
Kırklareli Pehlivanköy: Uğur Elçioğlu
Kırklareli Pınarhisar: Ali Cenap Yarbaş
Kırklareli Vize: İpek Ayça Ünsal
Kırklareli Vize: Kadir Ayan
Kırşehir Akçakent: Tuğba Vildan Yılmaz
Kırşehir Merkez: Muharrem Köysüren
Kilis Elbeyli: Mehmet Ali Uçmak
Kilis Merkez: Mehmet Emin Ertuğrul
Kilis Musabeyli: Ali Bayram
Kilis Polateli: Hayri Özdemir
Kocaeli Başiskele: Alper Gülebaş
Kocaeli Çayırova: Hacı Filik
Kocaeli Darıca: Özgür Kaleözü
Kocaeli Derince: Selman Gürpınar
Kocaeli Dilovası: Hacı Kadir
Kocaeli Gebze: Koray Topçu
Kocaeli Gölcük: Abdullah Serdar Önür
Kocaeli İzmit: Recep Yazıcı
Kocaeli Kandıra: Tugay Kazak
Kocaeli Karamürsel: İdris Kılıçaslan
Kocaeli Kartepe: Süleyman Erdem
Kocaeli Körfez: Abdulkadir Erbağcı
Konya Ahırlı: Erdal Kırlı
Konya Akören: Mustafa Akın
Konya Akşehir: Nurcan Taşcı
Konya Altınekin: Hakan Oğuz
Konya Beyşehir: Mustafa Karakaya
Konya Bozkır: Abdullah Ay
Konya beyli: Tevfik Erdoğan
Konya Çeltik: Üveys Can Can
Konya Çumra: Aysen Bekdik
Konya Derbent: Fatih Erdemir
Konya Derebucak: Alperen Hatemoğlu
Konya Doğanhisar: Mehmet Eymen Erdoğan
Konya Emirgazi: Alptigin Türkeş Altunışık
Konya Ereğli: Ömer Özdemir
Konya Güneysınır: Ümit Can Demirci
Konya Hadim: Ahmet Onur Tekin
Konya Halkapınar: Hasan Başlamişli
Konya Hüyük: Mustafa Yıldız
Konya Ilgın: Savaş Turan
Konya Kadınhanı: Mehmet Demirel
Konya Karapınar: Sözge Özbek
Konya Karatay: Muhsin Civcik
Konya Kulu: Şahin Günkaya
Konya Meram: Emine Binnur Bulgan
Konya Sarayönü: Güllale Köz
Konya Selçuklu: Ahmet Dikici
Konya Seydişehir: Gonca Akgüngör
Konya Taşkent: Hürkan Bayram
Konya Tuzlukçu: Furkan Duran
Konya Yalıhüyük: Furkan Temiz
Konya Yunak: Ali Osman Bulgur
Kütahya Altıntaş: Mustafa Kemal Akbunar
Kütahya Aslanapa: Bekir Akbunar
Kütahya Çavdarhisar: Bekir Sarı
Kütahya Domaniç: Mustafa Koçlar
Kütahya Dumlupınar: Semih Aşan
Kütahya Emet: Muhammed Ali Oğuz Öz
Kütahya Gediz: Emre Tülüoğlu
Kütahya Hisarcık: Elif Melek Aktaş
Kütahya Merkez: Sinan Aşan
Kütahya Pazarlar: Arif Pamuk
Kütahya Simav: İsmail Doğan
Kütahya Tavşanlı: Mustafa Kemal Topal
Malatya Arguvan: Aslı Kesmen
Malatya Battalgazi: Bekir Sıtkı Sarıbeyoğlu
Malatya Yazıhan: İsmail Sarıbaş
Malatya Yeşilyurt: Turgut Şahin
Manisa Ahmetli: Burak Cankurt
Manisa Akhisar: Alican Lopoğlu
Manisa Alaşehir: Mehmet Zakir Göksever
Manisa Kırkağaç: Hasan Mert Mete
Manisa Kula: Tümen Aydın
Manisa Salihli: Mehmet Anıl Korkmaz
Manisa Saruhanlı: Alperen Terzioğlu
Manisa Soma: Tansel Güneş
Manisa Şehzadeler: Görkem Parlak
Manisa Turgutlu: Mehmet Demirlek
Manisa Yunusemre: Osman Kılıç
Mardin Artuklu: Gökhan Pekiz
Mersin Akdeniz: Mehmet Özkaner
Mersin Anamur: Çağlar Köksel
Mersin Aydıncık: Özgün Ölekli
Mersin Çamlıyayla: Ömer Söker
Mersin Erdemli: Durmuş Doydu
Mersin Gülnar: Tarık Berçem
Mersin Mezitli: Ali Özgür Kibritcioğlu
Mersin Silifke: Zeynel Diniz
Mersin Tarsus: Ziya Batın Şener
Mersin Toroslar: Ziya Özmen
Mersin Yenişehir: Barış Emengen
Muğla Bodrum: Nihal Esin Gürsoy
Muğla Dalaman: Bahadır Bakırcı
Muğla Datça: Aydın Fıçıcıoğlu
Muğla Fethiye: Müjgan Dikmen
Muğla Kavaklıdere: Serap Kaya
Muğla Köyceğiz: Erkan Boz
Muğla Marmaris: Deniz Çelik
Muğla Menteşe: Tan Bilginer
Muğla Milas: Suat Yaşar
Muğla Ortaca: Ahmet Çömen
Muğla Seydikemer: Abdulkadir Yıldız
Muğla Ula: Alper Seben
Muğla Yatağan: Hakan Altunkum
Muş Merkez: Mehmet Beşir Kara
Nevşehir Acıgöl: Zekerya Bilada
Nevşehir Avanos: Muhammed Yardımcı
Nevşehir Derinkuyu: Buğra Bilgin
Nevşehir Gülşehir: Baran Koyuncu
Nevşehir Hacıbektaş: Hasan Burak Yağcı
Nevşehir Kozaklı: Adil Sayın
Nevşehir Merkez: Burak Aşıkoğlu
Nevşehir Ürgüp: Mustafa Abidin Ay
Niğde Altunhisar: Ayşe Soyer
Niğde Bor: Celalettin Çalışkan
Niğde Çamardı: Bilal Soyer
Niğde Çiftlik: Doğan Sungur
Niğde Merkez: Aziz Doğan
Niğde Ulukışla: Fatih Koyuncu
Ordu Altınordu: Yener Turan
Ordu Çatalpınar: Özgür Şenyurt
Ordu Fatsa: Cem Aslantaş
Ordu Gülyalı: Levent Şaban Başkaya
Ordu Kabadüz: Olgun Poyraz
Ordu Perşembe: Bahar Yılmaz
Ordu Ulubey: Mehmet Kahraman
Ordu Ünye: Avşin Kaşık
Osmaniye Bahçe: Saadet Orkun Kara
Osmaniye Kadirli: Kürşat Akbıyık
Osmaniye Merkez: Ahmet Atakan Ertuğ
Osmaniye Sumbas: Hüseyin Avni Hacıkasımoğlu
Osmaniye Toprakkale: Meryem Seyrek Rize Ardeşen: Hakkı Kulaber
Rize Çayeli: Zahide Bostan
Rize Çayeli: Baybars Doruk Yazıcı
Rize Derepazarı: Mahmut Sevinç
Rize Fındıklı: Oğuz Pala
Rize Güneysu: Muharrem Aydin
Rize Pazar: Fahrettin Can Gürel
Rize Merkez: Gökhan Akyıldız
Rize Merkez: Furkan Sandıkçı
Sakarya Adapazarı: Burcu Künteci Özkul
Sakarya Akyazı: Turgay Kağan Ayvaz
Sakarya Arifiye: Ahmet Günal
Sakarya Erenler: Meltem İnceyer
Sakarya Ferizli: Ayfer Aydın
Sakarya Geyve: Oğuz Mayatun
Sakarya Hendek: İsmail Beyazkoç
Sakarya Karapürçek: Furkan Yayla
Sakarya Karasu: Kerem Çiftçi
Sakarya Kaynarca: Aykut Akman
Sakarya Kocaali: Emrah Altıok
Sakarya Pamukova: Emre Kaşık
Sakarya Sapanca: Halit Müftüoğlu
Sakarya Söğütlü: Bahadır Yetim
Sakarya Taraklı: Eyüp Güzel
Samsun Alaçam: Alperen Çıra
Samsun Asarcık: Zafer Göğne
Samsun Atakum: Tugay Başsan
Samsun Ayvacık: Eser Kılıç
Samsun Bafra: Selma Ersin Siper
Samsun Canik: Mitat Oytun
Samsun Çarşamba: Mehmet Çolak
Samsun Havza: Furkan Danışmaz
Samsun İlkadım: Göknur Göğne
Samsun Kavak: Efecan Öztürk
Samsun Ladik: Ahmet Devlethan
Samsun Tekkeköy: Umit Kılıç
Samsun Terme: Ergin Güllükaya
Samsun Yakakent: Ali Dilsiz
Siirt Merkez: Enes Balaman
Sinop Merkez: Sinan Korkut
Sivas Merkez: Umut Üredi
Şanlıurfa Ceylanpınar: Mahmut Çelik
Şanlıurfa Haliliye: Mehmet Kaya
Şanlıurfa Karaköprü: Remzi Aslan
Şırnak Beytüşşebap: Elif Eylül Tatar
Şırnak Cizre: Abdulcebbar Uçar
Şırnak Güçlükonak: Şerif Özkaplan
Şırnak İdil: Mehmet Emin Tatar
Şırnak Silopi: Beyza Tatar
Şırnak Silopi: Mehmet Tatar
Şırnak Uludere: Pınar Özkaplan
Tekirdağ Çerkezköy: Hüseyin Duruş
Tekirdağ Çorlu: Naim Söylemezoğlu
Tekirdağ Ergene: Mahmut Göktekin
Tekirdağ Hayrabolu: Mustafa Kurtulan
Tekirdağ Kapaklı: Kürşat Kağan Demirel
Tekirdağ Malkara: Timuçin Güven
Tekirdağ Marmaraereğlisi: Hazal Yaka
Tekirdağ Muratlı: Berkant Çelik
Tekirdağ Saray: Ahmet Muhammet Çabuk
Tekirdağ Süleymanpaşa: Ceren Bilir
Tekirdağ Şarköy: Tanya Mihrinaz Ünkaya
Trabzon Akçaabat: İhsan Karlıdağ
Trabzon Araklı: Yiğithan Çift
Trabzon Arsin: Emre Örnek
Trabzon Beşikdüzü: Kadir Uludüz
Trabzon Çaykara: Buğra İkinci
Trabzon Dernekpazarı: Ali Göktan Mutlu
Trabzon Düzköy: Bayhan Aydin
Trabzon Hayrat: Fatih Sarıyılmaz
Trabzon Ortahisar: Sinem Demirgöz
Trabzon Sürmene: Gökdeniz Temel Yılmaz
Trabzon Şalpazarı: Bumin Kaan Soylu
Trabzon Tonya: Abdul Samet Tüysüz
Trabzon Vakfıkebir: Ayhan Kayhan
Tunceli Merkez: Kenan Ahmet Tayşun
Uşak Banaz: Harun Kara
Uşak Eşme: Osman Canbulat
Uşak Karahallı: Hasan Utku Yılmaz
Uşak Sivaslı: Nevzat Demiratan
Uşak Ulubey: Hidayet Korkmaz
Uşak Merkez: Furkan Kaya
Van Çatak: Rahime Cansu Çelik
Van Edremit: Alper Karakoyunlu
Van Erciş: Kürşat Türkata
Van Gevaş: Tuğra Öğün
Van Gürpınar: Fatih Korkmaz
Van İpekyolu: Ahmet Efkan Filiz
Van Özalp: Hadice Atbinici
Van Saray: Cevriye Yavuz Doğan
Van Tuşba: Asena Gökçe Benk
Yalova Altınova: Boler Arslan
Yalova Armutlu: Samet Baş
Yalova Çınarcık: Esra Kösedağ
Yalova Çiftlikköy: Ersin Doğan
Yalova Termal: Kemal Yiğit Gökçek
Yalova Merkez: Mevlüt Yıldırım
Yozgat Boğazlıyan: Deniz Altıntaş
Yozgat Merkez: Mustafa Kemal Masarifoğlu
Zonguldak Alaplı: Ayberk Köymen
Zonguldak Çaycuma: Barış Esen
Zonguldak Devrek: Şafak İnanç
Zonguldak Ereğli: Mahmut Gürsoy
Zonguldak Gökçebey: Süleyman Kürşat Akduman
Zonguldak Kilimli: Mehmet Ali Köymen
Zonguldak Kozlu: Kerem Kazan
Zonguldak Merkez: Nilgün Sadıkoğlu Danışman --> Sondakika haberleri
Son dakika
24 Mart 2024 - 00:40
Son dakika 2024 Yerel Seçimleri - ZAFER PARTİSİ Belediye Başkan Adayları ve Listesi SonDakika Haberleri net
31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan Türkiye Yerel Seçimleri’nde ZAFER PARTİSİ’nin belediye başkan adayları merak konusu oldu. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana ve diğer tüm iller için ZAFER PARTİSİ’nin belediye başkan aday listesi büyük bir ilgiyle bekleniyor.
Son dakika
24 Mart 2024 - 00:40
Bu haber 153 defa okunmuştur.
# Son# dakika# 2024# Yerel# Seçimleri# -# ZAFER# PARTİSİ# Belediye# Başkan# Adayları# ve# Listesi# SonDakika# Haberleri# net
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir