Son dakika haberleri--> Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ), 31 Mart 2024 Türkiye yerel Seçimleri için adaylarını belirledi. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana ve diğer tüm iller için AK PARTİ’nin belediye başkan adayları kimler? İşte AK PARTİ’nin 2024 Yerel Seçimleri için belediye başkan adayları listesi…
İL İL AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI - 31 MART 2024 TÜRKİYE YEREL SEÇİMLERİ
Eskişehir: İdris Nebi Hatipoğlu
Kocaeli: Tahir Büyükakın
Şanlıurfa: Zeynel Abidin Beyazgül
Adana: Fatih Mehmet Kocaispir
Gaziantep: Fatma Şahin
Malatya: Sami Er
Samsun: Halit Doğan
Konya: Uğur İbrahim Altay
Ankara: Turgut Altınok
Sakarya: Yusuf Alemdar
Kahramanmaraş: Fırat Görgel
Hatay: Mehmet Öntürk
Tekirdağ: Cüneyt Yüksel
Antalya: Hakan Tütüncü
İzmir: Hamza Dağ
Ordu: Mehmet Hilmi Güler
Bursa: Alinur Aktaş
Muğla: Aydın Ağan Ayaydın
Balıkesir: Yücel Yılmaz
Diyarbakır: Mehmet Halis Bilden
Kayseri: Memduh Büyükkılıç
Van: Abdulahat Arvas
Trabzon: Ahmet Metin Genç
Aydın: Mustafa Savaş
İstanbul: Murat Kurum
Erzurum: Mehmet Sekmen
Mardin: Abdullah Erin
Denizli: Osman Zolan
AK PARTİ İLÇE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Edirne Merkez: Belgin İba
Eskişehir Odunpazarı: Özkan Alp
Eskişehir Tepebaşı: Hamid Yüzügüllü
Eskişehir Beylikova: Vahit Kara
Edirne Keşan: Mustafa Helvacıoğlu
Eskişehir Han: Bekir Belceli
Eskişehir İnönü: Serhat Hamamcı
Eskişehir Mahmudiye: Murat Uçarer
Eskişehir Mihalgazi: Zeynep Güneş
Eskişehir Sivrihisar: Hüseyin İlhan
Edirne Havsa: Aydın Balkan
Edirne Lalapaşa: İsmail Arslan
Edirne İpsala: Mehmet Kerman
Kocaeli Körfez: Şener Söğüt
Edirne Enez: Abdullah Bostancı
Adana Seyhan: Erdal Hatipoğlu
Şanlıurfa Akçakale: Abdülhakim Ayhan
Edirne Meriç: Yunus Atay
Adana Tufanbeyli: Ekrem Keçe
Adana Yüreğir: Halil Nacar
Edirne Uzunköprü: Mustafa Ravalı
Kocaeli Kartepe: Muhammet Mustafa Kocaman
Şanlıurfa Birecik: Mahmut Mirkelam
Şanlıurfa Bozova: Suphi Aksoy
Şanlıurfa Ceylanpınar: Seyyithan Atilla
Şanlıurfa Eyyübiye: Mehmet Kuş
Şanlıurfa Halfeti: Şeref Albayrak
Şanlıurfa Haliliye: Mehmet Canpolat
Kocaeli Çayırova: Bünyamin Çiftçi
Malatya Kale: İhsan Özbay
Malatya Yazıhan: Nevzat Öztürk
Malatya Arapgir: Çetin Özdemir
Edirne İpsala: Cemal Deniz
Edirne İpsala: Ufuk Atalay
Şanlıurfa Hilvan: Aslan Ali Bayık
Şanlıurfa Siverek: Ali Murat Bucak
Şanlıurfa Suruç: Mustafa Yüksel
Kocaeli Darıca: Muzaffer Bıyık
Bolu Merkez: Muhammed Emin Demirkol
Düzce Merkez: Faruk Özlü
Düzce Akçakoca: Osman Cumur
Bolu Seben: Fatih Kavak
Bolu Yeniçağa: Recayi Çağlar
Düzce Merkez: Osman Kılıç
Bolu Gerede: Mustafa Allar
Düzce Merkez: İbrahim Ercan
Bolu Dörtdivan: Hamza Efe
Düzce Cumayeri: Recep Tuna
Düzce Çilimli: Yılmaz Yıldız
Düzce Gölyaka: Yakup Demircan
Düzce Gümüşova: Kenan Sübekci
Düzce Kaynaşlı: Ahmet Türkmen
Düzce Yığılca: Selami Savaş
Malatya Yeşilyurt: İlhan Geçit
Malatya Doğanyol: Hakan Bay
Malatya Battalgazi: Bayram Taşkın
Kastamonu Merkez: Tahsin Babaş
Konya beyli: Mehmet Kale
Konya Hüyük: Mehmet Çiğdem
Konya Akşehir: Yusuf Kahraman
Konya Seydişehir: Abdulmuttalip Demirel
Kocaeli Başiskele: Mehmet Yasin Özlü
Malatya Darende: Alican Bozkurt
Konya Güneysınır: Ahmet Demir
Konya Derbent: Hüseyin Ayten
Sakarya Akyazı: Bilal Soykan
Konya Yunak: Subhan Günaltay
Konya Derebucak: Ahmet Kısa
Zonguldak Merkez: Ömer Selim Alan
Konya Taşkent: Mehmet Acar
Sakarya Sapanca: Recayi Çapoğlu
Konya Ahırlı: İsa Akgül
Konya Yalıhüyük: Hasan Koçer
Konya Beyşehir: Adil Bayındır
Kırklareli Lüleburgaz: Murat Mahir Altan
Konya Kulu: Abdurrahim Sertdemir
Zonguldak Alaplı: Recep Ocak
Konya Altınekin: Ağah Yılmaz
Zonguldak Ereğli: İbrahim Sezer
Zonguldak Kozlu: Ali Bektaş
Kırklareli Babaeski: Fırat Yayla
Konya Hadim: Mehmet Çetiner
Konya Tuzlukçu: Nevzat Kolaş
Kırklareli Kofçaz: Ziya Karataş
Malatya Arguvan: Burak Ateş
Kırklareli Pınarhisar: İhsan Talay
Konya Karapınar: İbrahim Önal
Konya Karatay: Hasan Kılca
Konya Selçuklu: Ahmet Pekyatırmacı
Zonguldak Kilimli: Kamil Altun
Kırklareli Demirköy: Recep Gün
Konya Bozkır: Sadettin Saygı
Konya Sarayönü: Nafiz Solak
Malatya Doğanşehir: Zekeriya Çelebi
Zonguldak Devrek: Özcan Ulupınar
Zonguldak Çaycuma: Bünyamin Bostancı
Zonguldak Gökçebey: Erkan Soner Kodaman
Bolu Mudurnu: Hüseyin Yağın
Bolu Kıbrıscık: Kemal Aktaş
Malatya Pütürge: Mikail Sülük
Malatya Akçadağ: Hasan Ulutaş
Bolu Göynük: Mehmet Demiröz
Bolu Mengen: Vural Turan
Kırklareli Babaeski: Ersan Çölgeçen ankara Akyurt: Hilal Ayık
Kırklareli Babaeski: Erhan Ceylan
Kırklareli Lüleburgaz: Mustafa Nalbant
Ankara Altındağ: Veysel Tiryaki
Ankara Bala: Ahmet Buran
Gaziantep İslahiye: Kemal Vural
Kocaeli Kandıra: Erol Ölmez
Kocaeli Gölcük: Ali Yıldırım Sezer
Gaziantep Nizip: Haci Fevzi Akdoğan
Gaziantep Nurdağı: Mehmet Yıldırır
Gaziantep Şahinbey: Mehmet İhsan Tahmazoğlu
Kırklareli Babaeski: Dindar Seçen
Gaziantep Şehitkamil: Muhammet Rıdvan Fadıloğlu
Gaziantep Yavuzeli: Mustafa Kemal Sakaroğlu
Ankara Beypazarı: Tuncer Kaplan
Kırklareli Merkez: Hüseyin Kasap
Ankara Çamlıdere: Hazım Caner Can
Balıkesir Ayvalık: Ali Gür
Yalova Termal: Hüseyin Sinan Acar
Yalova Merkez: Mustafa Tutuk
Yalova Çiftlikköy: Recep Hacı
Yalova Armutlu: Cengiz Arslan
Yalova Çınarcık: Numan Soyer
Balıkesir Burhaniye: Mustafa Aysel
Yalova Altınova: Regaip Ahmet Özyiğit
Kırklareli Merkez: İlhan Arı
Balıkesir Edremit: Muhammed Vurmaz
Balıkesir Erdek: Turan Gün
Kahramanmaraş Andırın: Ahmet Sinan Gökşen
Balıkesir Havran: Emin Ersoy
Kahramanmaraş Afşin: Koray Kıraç
Kahramanmaraş Dulkadiroğlu: Necati Okay
Balıkesir İvrindi: Yusuf Cengiz
Kahramanmaraş Pazarcık: Murat Ceyhan
Kahramanmaraş Göksun: Hüseyin Coşkun Aydın
Kahramanmaraş Onikişubat: Hanifi Toptaş
Osmaniye Düziçi: Mustafa İba
Kahramanmaraş Türkoğlu: Feyzettin Okumuş
Hatay Antakya: İbrahim Naci Yapar
Hatay İskenderun: Mehmet Dönmez
Hatay Reyhanlı: Ahmet Yumuşak
Hatay Yayladağı: Mehmet Yalçın
Hatay Hassa: Selahattin Çolak
Hatay Arsuz: Değer Tultak
Ankara Çankaya: Duhan Kalkan
Hatay Kırıkhan: Ömer Erdal Çelik
Ankara Çubuk: Baki Demirbaş
Hatay Altınözü: Rifat Sarı
Balıkesir Kepsut: İsmail Cankul
Hatay Samandağ: Seyit Ali Aslan
Ankara Elmadağ: Eyyüp Tekiner
Hatay Payas: Bekir Altan
Sakarya Serdivan: Osman Çelik
Hatay Defne: Gökhan Köse
Çorum Merkez: Halil İbrahim Aşgın
Ankara Evren: Hüsamettin Ünsal
Balıkesir Marmara: Süleyman Aksoy
Çorum Alaca: Halil İbrahim Şaltu
Çorum Bayat: Ahmet Bahadır Ünlü
Mersin Yenişehir: Kenan Peker
Balıkesir Savaştepe: Ümmet Şamil Zengin
Balıkesir Sındırgı: Ekrem Yavaş
Çorum Boğazkale: Adem Özel
Çorum Dodurga: Mustafa Aydın
Çorum İskilip: İsmail Çizikci
Çorum Kargı: Cahit Arpa
Çorum Laçin: Mustafa Toydemir
Mersin Mezitli: Mevlüt Ekmekci
Çorum Mecitözü: Mehmet Seçgel
Çorum Oğuzlar: Muzaffer Yıldırım
Balıkesir Manyas: İbrahim Koman
Çorum Ortaköy: Taner İsbir
Çorum Osmancık: Emin Serdar Kurşun
Çorum Uğurludağ: Remzi Torun
Mersin Akdeniz: Mustafa Muhammet Gültak
Kocaeli Karamürsel: Mesut Çetinkaya
Tekirdağ Kapaklı: Mustafa Çetin
Karabük Eflani: İbrahim Ertuğrul
Karabük Merkez: Özkan Çetinkaya
Karabük Safranbolu: Ali Büyüközdemir
Tekirdağ Süleymanpaşa: Gökhan Saygı
Tekirdağ Çerkezköy: Abdullah Öğe
Konya Meram: Mustafa Kavuş
Tekirdağ Hayrabolu: Osman İnan
Afyonkarahisar Merkez: Hüseyin Ceylan Uluçay
Tekirdağ Malkara: Gediz Coşkun
Afyonkarahisar Sandıklı: Adnan Öztaş
Karaman Başyayla: Abdülkadir Ateş
Aksaray Merkez: Evren Dinçer
Osmaniye Toprakkale: Bekirhan Uyutmaz
Zonguldak Ereğli: Bayram Başol
Zonguldak Ereğli: Osman Çakmakoğlu
Kilis Merkez: Reşit Polat
Kilis Musabeyli: Ayhan Yılmaz
Kilis Elbeyli: İsmail Kördeve
Kilis Polateli: Metin Polat
Zonguldak Ereğli: Kerim Sönmez
Zonguldak Alaplı: Aytaç Tosun
Çankırı Merkez: Hüseyin Filiz
Çankırı Kızılırmak: Mehmet Bulut
Erzurum Şenkaya: Yavuz Bedir
Çankırı Eldivan: Mustafa Lafcı
Sakarya Pamukova: Fatih Akın
Zonguldak Devrek: Satılmış Gebeş
Çankırı Şabanözü: Faik Özcan
Sakarya Karasu: İshak Sarı
Sakarya Kaynarca: Mustafa Özer
Sakarya Ferizli: İsmail Gündoğdu
Sakarya Geyve: Metin Atalay
Çankırı Çerkeş: Hasan Sopacı
Sakarya Adapazarı: Mutlu Işıksu
Çankırı Atkaracalar: Harun Oflaz
Sakarya Arifiye: İsmail Karakullukçu
Çankırı Bayramören: Raşit Güngör
Sakarya Erenler: Rahmi Şengül
Sakarya Karapürçek: Ümit Bodur
Çankırı Kurşunlu: Şakir Kaymak
Çankırı Ilgaz: Mehmed Öztürk
Çankırı Yapraklı: İhsan Haydar
Tekirdağ Marmaraereğlisi: Hikmet Ata
Tekirdağ Çorlu: Hakan Sunal
Çankırı Korgun: Ali Özen
Tekirdağ Ergene: Müge Yıldız Topak
Sakarya Kocaali: Turan Yüzücü
Sakarya Söğütlü: Selçuk Kurt
Tekirdağ Şarköy: Görkem Gökkaya
Kocaeli Gebze: Zinnur Büyükgöz
Kocaeli İzmit: Muharrem Tutuş
Kocaeli Dilovası: Ramazan Ömeroğlu
Samsun İlkadım: İhsan Kurnaz
Samsun Atakum: Özlem Maraş
Samsun Canik: İbrahim Sandıkçı
Samsun Tekkeköy: Mustafa Candal
Samsun Çarşamba: Ender Gür
Samsun Terme: Şenol Kul
Samsun Ayvacık: Hüseyin Keskin
Samsun Kavak: İbrahim Sarıcaoğlu
Samsun Havza: Murat İkiz
Samsun Ladik: Gürkan Özel
Samsun Vezirköprü: Murat Gül
Sinop Ayancık: Aslan Özdemir
Eskişehir Sarıcakaya: Ahmet Dönmez
Bolu Mudurnu: Turgay Arıkan
Antalya Kaş: Mutlu Ulutaş
Samsun 19 Mayıs: Osman Topaloğlu
Samsun Bafra: Hamit Kılıç
Bolu Mengen: İskender Çökelez
Antalya Serik: Veli Vural
Kırıkkale Merkez: Mehmet Saygılı
Antalya Konyaaltı: Durali Kolpak
Antalya Akseki: İbrahim Özkan
Antalya Kemer: Rahman Şeker
Karabük Yenice: Şekip Sertaş Karakaş
Antalya Muratpaşa: Özdemir Manavoğlu
Tunceli Çemişgezek: İbrahim Enes Somyürek
Karabük Eskipazar: Serkan Cıva
Karabük Yenice: Yılmaz Tiryaki
Tunceli Mazgirt: Murat Becerikli
Antalya Gündoğmuş: Ali Gülen
Antalya Döşemealtı: Bekir Kıvrım
Antalya İbradı: Hatice Sekmen
Antalya Kumluca: Hüseyin Orhantekin
Tunceli Merkez: Erkan Eroğlu
Antalya Kepez: Rıza Sümer
Antalya Manavgat: Süleyman Okudan
İzmir Balçova: Erol Eroğlu
İzmir Bayındır: Uğur Demirezen
İzmir Bayraklı: Bilal Kırkpınar
İzmir Bergama: Sadık Doğruer
İzmir Beydağ: Hüseyin Ay
İzmir Bornova: Cevdet Çayır
İzmir Buca: Adnan Öztekin
İzmir Çiğli: Murat Gökçekaya
İzmir Gaziemir: Deniz Doğan
İzmir Güzelbahçe: Gümüş Saime Bucaklıoğlu
İzmir Karabağlar: Mehmet Sadık Tunç
Antalya Elmalı: Ali Gökce
Tunceli Ovacık: Güllü Pezek
Tunceli Pertek: Recai Vural
Antalya Aksu: Durmuş Kaan Şahin
İzmir Karaburun: Eyüp Kaykaç
İzmir Karşıyaka: İsmail Çiftçioğlu
İzmir Kemalpaşa: Galip Atar
İzmir Kınık: Sami Mollaahmet
Kocaeli Derince: İbrahim Şirin
İzmir Kiraz: Saliha Özçınar Kutlu
İzmir Konak: Ceyda Bölünmez Çankırı
İzmir Menderes: Sinan Akdeniz
İzmir Menemen: Aydın Pehlivan
İzmir Narlıdere: Murat Sarman
İzmir Ödemiş: Ali Hadim
İzmir Seferihisar: Ahmet Aydın
İzmir Selçuk: Dahi Zeynel Bakıcı
İzmir Torbalı: Özgür Erman Çağlar
İzmir Urla: Tarkan Bakırlı
Nevşehir Merkez: Mehmet Savran
Nevşehir Avanos: Ömer Önal
Zonguldak Merkez: Vural Kundakçıoğlu
Zonguldak Merkez: Hüseyin Uzun
Kırıkkale Bahşili: Haydar Gülçimen
Kırıkkale Balışeyh: Ali Dedelioğlu
Kırıkkale Çelebi: Yaşar Erdemir
Zonguldak Merkez: Servet Üstün
Kırıkkale Delice: Yılmaz Uyan
Zonguldak Kilimli: Hikmet Bektaş
Kırıkkale Karakeçili: Hüseyin Özçelik
Kırıkkale Keskin: Ekmel Cönger
Kırıkkale Sulakyurt: Seyfettin Çetiner
Kırıkkale Yahşihan: Ahmet Sungur
Zonguldak Çaycuma: Ömer Ünal
Ordu Altınordu: Aşkın Tören
Ordu Perşembe: Cihat Albayrak
Ordu Ünye: Hüseyin Tavlı
Sinop Türkeli: Veysel Şahin
Ordu Kabataş: Yakup Yılmaz
Ordu Çaybaşı: İsmet Yanık
Ordu Gürgentepe: Yener Yalçınkaya
Ordu Kabadüz: Yener Kaya
Ordu Kumru: Yusuf Yalçuva
Ordu Akkuş: İsa Demirci
Ordu Gölköy: Fikri Uludağ
Ordu Çatalpınar: Ahmet Özay
Ordu Aybastı: İzzet Gündoğar
Ordu Ulubey: İsa Türkcan
Ordu Korgan: Tuncay Kiraz
Ordu Mesudiye: Cengiz Koçyiğit
Sinop Dikmen: Adnan Acar
Ordu Fatsa: İbrahim Etem Kibar
Giresun Merkez: Aytekin Şenlikoğlu
Samsun Yakakent: Hüseyin Kıyma
Nevşehir Acıgöl: Ercan Ertaş
Giresun Alucra: Faruk Demirağ
Bursa Mudanya: Gökhan Dincer
Bursa Nilüfer: Celil Çolak
Bursa Orhaneli: Ali Osman Tayır
Bursa Orhangazi: Bekir Aydın
Bursa Osmangazi: Mustafa Dündar
Giresun Bulancak: Nuri Demir
Giresun Görele: Fatih Duzcu
Giresun Bulancak: Emrullah Guguk
Bursa Yıldırım: Oktay Yılmaz
Bursa Gemlik: Refik Yılmaz
Bursa Gürsu: Mustafa Işık
Giresun Çamoluk: Ergün Bakırhan
Bursa Harmancık: Yılmaz Ataş
Bursa İnegöl: Alper Taban
Bursa İznik: Kağan Mehmet Usta
Bursa Karacabey: Ali Özkan
Bursa Keles: Ali True
Bursa Büyükorhan: Kamil Turhan
Giresun Çanakçı: Sedat Koca
Giresun Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu
Giresun Doğankent: Rüşan Özden
Giresun Espiye: Mustafa Karadere
Bursa Kestel: Ferhat Erol
Giresun Görele: Ahmet Süleymanoğlu
Giresun Güce: Aytekin Boduroğlu
Burdur Bucak: Emrullah Ünal
Burdur Karamanlı: Fatih Selimoğlu
Muğla Menteşe: Şadi Ballı
Çanakkale Merkez: Jülide İskenderoğlu
Çanakkale Biga: Bülent erdoğan Çanakkale Gökçeada: Yıldıray Ölçek
Muğla Seydikemer: Bayram Önder Akdenizli
Çanakkale Lapseki: Eyüp Yılmaz
Çanakkale Bozcaada: Mustafa Mutay
Çanakkale Ezine: Güray Yüksel
Çanakkale Çan: Ersin Çetin
Muğla Dalaman: Muhammet Karakuş
Çanakkale Gelibolu: Ali Kamil Soyuak
Çanakkale Yenice: Veysel Acar
Çanakkale Bayramiç: Sadettin Arslan
Zonguldak Kilimli: Yunus Lütfi Çoban
Zonguldak Kilimli: Şener Aydın
Çanakkale Ayvacık: Ersan Sezer
Çanakkale Eceabat: Serkan Gündüz
Zonguldak Gökçebey: Sezgin Özdemir
Zonguldak Çaycuma: Necdet Dernek
Zonguldak Çaycuma: Ali Özdal
Muğla Yatağan: Mustafa Toksöz
Muğla Kavaklıdere: Mehmet Demir
Zonguldak Çaycuma: Turhan Okumuş
Muğla Ula: Özay Türkler
Zonguldak Çaycuma: Adil Düzlü
Muğla Marmaris: Serkan Yazıcı
Muğla Bodrum: Mehmet Tosun
Muğla Köyceğiz: Kamil Ceylan
Erzurum Horasan: Recep Karataş
Giresun Keşap: Tuncay Muhammet Arışan
Giresun Piraziz: Mahmut Esat Ayyıldız
Giresun Şebinkarahisar: Ömer Şentürk
Giresun Tirebolu: Ömer Hıdır
Giresun Yağlıdere: Ömer Bayram
Osmaniye Sumbas: Zeki Demiroğlu
Osmaniye Sumbas: Fatih Seyitoğlu
Isparta Aksu: Veli Kahraman
Balıkesir Altıeylül: Mesut Eray
Balıkesir Balya: Cüneyt Çalışkan
Balıkesir Bandırma: Mehmet Cemal Öztaylan
Balıkesir Bigadiç: Mustafa Göksel
Balıkesir Dursunbey: Ramazan Bahçavan
Balıkesir Gönen: Aydemir Gümüş
Balıkesir Karesi: Dinçer Orkan
Çankırı Orta: Ferhat Danacı
Konya Kadınhanı: İrfan Karaca
Sinop Merkez: Yakup Üçüncüoğlu
Konya Çeltik: Ali Meşe
Konya Ilgın: Ömer Apil
Edirne Meriç: Ahmet Dalga
Edirne Meriç: Göksel Tüfekçi Diyarbakır Hani: Mehmet Fatih Kayhan
Diyarbakır Kocaköy: Şerafettin Yiğit
Sivas Merkez: Hilmi Bilgin
Diyarbakır Bağlar: Bedirhan Akyol
Erzurum Aziziye: Eyüp Tavlaşoğlu
Uşak Merkez: Mehmet Çakın
Niğde Merkez: Emrah Özdemir
Diyarbakır Hazro: Fuat Mehmetoğlu
Diyarbakır Kayapınar: Ali Rıza Fırat
Diyarbakır Dicle: Felat Aygören
Erzincan Kemaliye: Erdem Atmaca
Diyarbakır Çermik: Şehmus Karamehmetoğlu
Diyarbakır Lice: Abdulhalık Tuncay
Diyarbakır Bismil: Behiye Arslan
Kırşehir Merkez: Osman Arslan
Erzincan İliç: Mustafa Gürbüz
Diyarbakır Yenişehir: Muhammet Asena
Diyarbakır Eğil: Fırat Seydaoğlu
Yozgat Merkez: Celal Köse
Kastamonu Abana: Seda Oyar
Kastamonu Ağlı: Bülent Ergin
Kastamonu Bozkurt: Ekrem Acar
Şırnak Merkez: Mehmet Yarka
Erzurum Yakutiye: Mahmut Uçar
Kastamonu Doğanyurt: Ahmet Kaya
Erzurum Palandöken: Muhammet Sunar
Erzurum Oltu: Adem Çelebi
Şırnak Uludere: Çetin Babat
Kastamonu Devrekani: Engin Altıkulaç
Şırnak Uludere: Gürgin Ürek
Bolu Merkez: Sedat Bozoğlu
Şırnak İdil: Halef İnan
Kırklareli Pınarhisar: Sedef Yürükon
Şırnak Merkez: İdris Tunç
Kırklareli Pehlivanköy: Gündüz Hoşgör
Şırnak İdil: İkbalhan Haznedar
Kırklareli Lüleburgaz: Rasim Vatansever
Kastamonu Daday: Mehmet Apaydın
Şırnak Beytüşşebap: Kamil Dürmüş
Kırklareli Lüleburgaz: İbrahim Tuna
Şırnak Silopi: Medeni Tatar
Kastamonu Çatalzeytin: Musa İhsan Uğuz
Şırnak Merkez: Mehmet Şanlı
Şırnak Silopi: Nadir Tosun
Kırklareli Demirköy: Altuğ Erdem
Kastamonu Cide: Sadullah Serdar Ketenci
Şırnak Silopi: Nihat Mehmetoğlu
Kastamonu İnebolu: Mustafa Huner Özay
Kırklareli Vize: Hatice Çiğdem Zağra Öz
Kastamonu Hanönü: Serkan Uçar
Kırklareli Vize: Arif Kayık
Kastamonu Küre: Salih Turan
Uşak Ulubey: Veli Koçlu
Uşak Eşme: Hacı Mustafa Çetin
Denizli Pamukkale: Halil Pekdemir
Denizli Çameli: Cengiz Arslan
Uşak Eşme: Oktay Çetin
Adıyaman Besni: Reşit Alkan
Denizli Bekilli: Mustafa Çoban
Denizli Tavas: Hüseyin İnamlık
Uşak Banaz: Mehmet Cevizci
Denizli Kale: Mehmet Salih Sağınç
Denizli Sarayköy: Ahmet Necati Özbaş
Denizli Merkezefendi: Ekrem Başer
Bartın Amasra: Ahmet Reis
Amasya Merkez: Mehmet Uyanık
Uşak Sivaslı: Bahri Azatçam
Denizli Babadağ: Murat Kumral
Denizli Bozkurt: Akif Bayar
Bartın Ulus: Hasan Hüseyin Uzun
Denizli Acıpayam: Fikret Gümüş
Uşak Sivaslı: Mehmet İncekara
Bartın Merkez: Mustafa Karaman
Denizli Çivril: Gürcan Güven
Denizli Baklan: Yusuf Gülsever
Denizli Çardak: Hüsnü Yılmaz
Uşak Sivaslı: Zafer Gün
Denizli Beyağaç: Mustafa Akçay
Denizli Güney: Halil Ayhan
Batman Merkez: Adil Sebati Ceylan
Batman Hasankeyf: Adnan Can
Batman Sason: İrfan Demir
Batman Kozluk: Mehmet Veysi Işık
Trabzon Akçaabat: Osman Nuri Ekim
Şırnak Cizre: Ömer Yıldız
Batman Gercüş: Gündüz Günaydın
Şırnak Güçlükonak: Abdulselam İmre
Trabzon Araklı: Hüseyin Avni Coşkun Çebi
Şırnak Uludere: Cehver Benek
Trabzon Arsin: İbrahim Küçük
Şırnak Merkez: Cemil Demir
Adıyaman Besni: Hasan Özdemir
Adıyaman Besni: Kemal Uysal
Trabzon Çaykara: Hanefi Tok
Adıyaman Besni: Bilal Durğut
Trabzon Dernekpazarı: Mehmet Aşık
Trabzon Düzköy: Selim Çelenk
Batman Beşiri: Sait Karabulut
Aydın İncirliova: Aytekin Kaya
Adıyaman Çelikhan: Mustafa Bulut
Trabzon Hayrat: Mehmet Nuhoğlu
Erzincan Refahiye: Çakmak Paçacı
Trabzon Köprübaşı: Ali Aydın
Trabzon Maçka: Koray Koçhan
Erzincan Üzümlü: Kenan Tat
Trabzon Of: Salim Salih Sarıalioğlu
Trabzon Ortahisar: Ergin Aydın
Trabzon Sürmene: Hüseyin Azizoğlu
Bilecik Merkez: Mustafa Yaman
Trabzon Tonya: Osman Beşel
Bilecik Osmaneli: Münür Şahin
Trabzon Vakfıkebir: Muhammet Balta
Trabzon Yomra: Abdulkadir Özdemir
Bilecik Pazaryeri: Zekiye Tekin
Kütahya Merkez: Kamil Saraçoğlu
Isparta Merkez: Şükrü Başdeğirmen
Isparta Atabey: Serdar Pehlivan
Isparta Eğirdir: Mustafa Özer
Isparta Eğirdir: Osman Özdemir
Isparta Gelendost: Mehmet Sezgin
Isparta Gönen: Mustafa Kaya
Isparta Gönen: Metin Kutsal
Isparta Merkez: Nuri Erdoğan
Isparta Merkez: Yahya Öztürk
Isparta Keçiborlu: Yusuf Murat Parlak
Isparta Keçiborlu: Ömür Yorulmaz
Isparta Senirkent: Kadir Heybeli
Isparta Senirkent: Hasan Arıkan
Isparta Sütçüler: İsmail Yurdabak
Isparta Uluborlu: Ahmet Oğuz Bakır
Isparta Yalvaç: Sürmeli Yağcı
Isparta Yalvaç: Ahmet Kelek
Isparta Yenişarbademli: Mehmet Özata
Isparta Şarkikaraağaç: Özcan Turhan
Isparta Şarkikaraağaç: Metin Akbulut
Edirne Uzunköprü: Samet Ertaş
Nevşehir Derinkuyu: Bülent Aksoy
Nevşehir Gülşehir: Fatih Çiftci
Bayburt Demirözü: Arslan Gürer
Nevşehir Kozaklı: Rıza Aydın
Aksaray Sultanhanı: Fahri Solak
Aksaray Güzelyurt: Ünal Demircioğlu
Aksaray Sarıyahşi: Fatih Ünsal
Nevşehir Ürgüp: Fahri Yıldız
Aksaray Eskil: Mustafa Zavlak
Bartın Ulus: Mustafa Bozkurt
Aksaray Gülağaç: Ahmet Us
Aksaray Ağaçören: Kemal Salman
Osmaniye Bahçe: İbrahim Baz
Bayburt Merkez: Mete Memiş
Aksaray Ortaköy: İzzet Demiryürek
Bartın Kurucaşile: Hulisi Sayın
Bartın Ulus: Yaşar Dönmez
Erzurum Pazaryolu: İbrahim Şahin
Bayburt Aydıntepe: Ahmet Aktaş
Niğde Bor: Serkan Baran
Muğla Milas: Rüştü Yiğitkaya
Niğde Ulukışla: Ali Uğurlu
Niğde Çiftlik: Serkan Güzel
Niğde Altunhisar: Neşet Doygun
Aydın Nazilli: Esat Ergüler
Niğde Çamardı: Ali Pınar
Aydın Didim: Kadri Kabak
Ardahan Hanak: Erdal Kurukaya
Bartın Merkez: Süleyman Özgün
Ardahan Göle: Yücel Akkoç
Ardahan Damal: Emrah Kenci
Şırnak Silopi: Ruşen Tellioğlu
Karabük Ovacık: Ahmet Şahin
Aydın Koçarlı: Nedim Kaplan
Aydın Kuyucak: Metin Ertürk
Burdur Merkez: Mehmet Şimşek
Aydın Yenipazar: Kıvanç İşbilen
Kayseri Melikgazi: Hacı Mustafa Palancıoğlu
Kayseri Kocasinan: Ahmet Çolakbayrakdar
Burdur Bucak: İlyas Delen
Burdur Çavdır: Adem Göçer
Bitlis Merkez: Nesrullah Tanğlay
Bitlis Ahlat: Yavuz Gülmez
Kütahya Gediz: Muharrem Akçadurak
Muş Merkez: Feyat Asya
Kütahya Simav: Ahmet Kulat
Bitlis Güroymak: Eşref Mutlu
Kütahya Tavşanlı: Ali Özden
Kahramanmaraş Elbistan: Murat Mercan
Kütahya Dumlupınar: Ali Bursa
Bitlis Adilcevaz: Abdullah Akbaba
Burdur Kemer: İsmail Asan
Muş Bulanık: Yakup Kaya
Mersin Aydıncık: Ferat Aktan
Kütahya Altıntaş: Murat Koyak
Burdur Çeltikçi: Ahmet Ali Akyel
Kütahya Pazarlar: Bilal Demirci
Hakkari Şemdinli: Fahri Şakar
Muş Korkut: Haşim Arık
Kütahya Hisarcık: Fatih Çalışkan Rize Merkez: Rahmi Metin
Kütahya Şaphane: Hasan Basri Mete
Bitlis Hizan: Yahya Şam
Rize Merkez: Musa Sureyya Balcı
Muş Malazgirt: Cengiz Altın
Rize Çayeli: Bayramali Sarı
Bitlis Mutki: Vahdettin Barlak
Rize Ardeşen: Ramazan Topçu
Burdur Gölhisar: İbrahim Sertbaş
Rize Merkez: Alaettin Serdar
Rize Merkez: Hasan Kara
Bitlis Güroymak: Hikmet Kardaş
Rize İyidere: Saffet Mete
Bitlis Mutki: Veysi Oğuz
Rize Kalkandere: Mehmet Yılmaz
Muş Hasköy: Suphi Işık
Rize Pazar: Ekrem Kılıç
Rize İkizdere: Abdi Ekşi
Rize Hemşin: Halim Kazim Bekar
Bitlis Adilcevaz: Mehmet Arif Tusun
Kırklareli Merkez: Mecit Göntürk
Hakkari Çukurca: Nazmi Demir
Rize Güneysu: Rıfat Özer
Bitlis Tatvan: Fettah Aksoy
Rize Fındıklı: Gürhan Kutluata
Rize Derepazarı: Şaban Kalça
Amasya Taşova: Bayram Öztürk
Rize Çayeli: İshak Karahan
Rize Çamlıhemşin: Ömer Altun
Muş Korkut: Cemal Demir
Rize Ardeşen: Said Yaşıyan
Bitlis Güroymak: İlhan Çetinsoy
Rize Çayeli: Hamza Saruhan
Muş Bulanık: Mehmet Emin Yıldırım
Hakkari Yüksekova: Fatih Arslan
Burdur Ağlasun: Ali Ulusoy
Muş Bulanık: Hüseyin Haydaroğulları
Muş Bulanık: Fikret Hamarat
Muş Bulanık: Gıyasettin Kaya
Muş Bulanık: Sami Özdemir
Muş Bulanık: Ayetullah Gündoğdu
Muş Varto: Abdulbari Han
Muş Malazgirt: Serhat Almaz
Muş Merkez: Rahmetullah Yaktı
Muş Hasköy: Rıdvan Sezigen
Manisa Ahmetli: Ahmet Alhan
Manisa Soma: Egemen Bülent Türkmen
Manisa Saruhanlı: Ekrem Cıllı
Manisa Kırkağaç: Fevzi Ok
Manisa Gölmarmara: Kamil Öz
Manisa Yunusemre: Mehmet Çerçi
Manisa Gördes: Muhammet Akyol
Manisa Akhisar: Ömer İşci
Manisa Köprübaşı: Regaip Topuz
Manisa Şehzadeler: Yavuz Kurt
Iğdır Merkez: Ülkü Öcal
Iğdır Tuzluca: Ahmet Sait Sadrettin Türkan
Kars Akyaka: Ergüder Toptaş
Kars Arpaçay: Zeki Elma
Uşak Banaz: Güngör Oral
Artvin Ardanuç: Emrah Yılmaz
Ağrı Merkez: Mehmet Salih Aydın
Uşak Karahallı: Ali Topçu
Yozgat Çandır: Mustafa Ertan Örgün
Artvin Arhavi: Turgay Ataselim
Yozgat Kadışehri: Şabettin Aksoy
Yozgat Sorgun: Murat Gürbüz
Ağrı Eleşkirt: Ramazan Yakut
Artvin Borçka: Ahmet Erdem
Artvin Kemalpaşa: Harun Altınsoy
Artvin Hopa: Ati Utku
Uşak Sivaslı: Osman Bulut
Artvin Murgul: Hasan Çavuş
Artvin Şavşat: Durmuş Aydin
Tunceli Hozat: Ali Haydar Tunçel
Artvin Yusufeli: Mustafa Demirkıran
Artvin Merkez: Mehmet Kocatepe
Tunceli Nazımiye: Serdar Parlak
Tunceli Pülümür: Çağnur Kılıçoğlu
Adıyaman Gerger: Erkan Aksoy
Tunceli Mazgirt: Ali Aydın
Bingöl Merkez: Erdal Arıkan
Bingöl Genç: Mehmet Zeki Dirik
Bingöl Solhan: Abdulhakim Yıldız
Bingöl Karlıova: Veysi Bingöl
Bingöl Kiğı: Hikmet Özüağ
Bingöl Yayladere: Nadir Ergin
Adıyaman Merkez: Ziya Polat
Bingöl Adaklı: Zeki Işık
Bingöl Merkez: Mehmet Akif Günerigök İstanbul Adalar: Uğur Sina Şen
Adıyaman Samsat: Halil Fırat
Bingöl Solhan: Mustafa Döner
Bingöl Merkez: Nusret Koçin
İstanbul Çekmeköy: Ahmet Poyraz
Siirt Merkez: Ekrem Olğaç
İstanbul Arnavutköy: Mustafa Candaroğlu
Siirt Eruh: Cevher Çiftçi
İstanbul Ataşehir: Mustafa Naim Yağcı
Adıyaman Kahta: Memet Can Hallaç
Siirt Baykan: Ekrem Erdem
Ağrı Tutak: Fevzi Sayan
Siirt Tillo: İdham Aydın
Siirt Şirvan: Necat Cellek
İstanbul Avcılar: Abdullah Küçükoğlu
Siirt Kurtalan: Nevzat Karaatay
Siirt Pervari: Teyyar Özcan
İstanbul Esenler: Mehmet Tevfik Göksu
İstanbul Esenyurt: Hamit Öncü
İstanbul Eyüpsultan: Deniz Köken
İstanbul Fatih: Mehmet Ergün Turan
Adıyaman Kahta: İsmet Çetinkaya
İstanbul Bağcılar: Abdullah Özdemir
Adıyaman Kahta: Mehmet Turan
İstanbul Gaziosmanpaşa: Hasan Tahsin Usta
İstanbul Bahçelievler: Hakan Bahadır
İstanbul Bakırköy: Ali Talip Özdemir
Osmaniye Düziçi: Ökkeş Aksoy
İstanbul Güngören: Bünyamin Demir
İstanbul Başakşehir: Yasin Kartoğlu
İstanbul Bayrampaşa: İlknur Kovaç Bayraktar
İstanbul Beykoz: Murat Aydın
İstanbul Beylikdüzü: Mustafa Günaydın
İstanbul Kadıköy: Veli Arslan
İstanbul Beyoğlu: Haydar Ali Yıldız
İstanbul Kağıthane: Mevlüt Öztekin
Diyarbakır Ergani: Kemal Atabey
İstanbul Kartal: Hüseyin Karakaya
Diyarbakır Çüngüş: Ali Suat Akmeşe
Diyarbakır Sur: Mehmet Dilek
Diyarbakır Kulp: Ömer Faruk Yeprem
Diyarbakır Çınar: Davut Arzu
Adana Ceyhan: Erol Kahraman
Diyarbakır Silvan: Mehmet Işıktaş
İstanbul Büyükçekmece: Recep Erol
İstanbul Çatalca: Mesut Üner
Afyonkarahisar Dazkırı: Fatih Çiçek
İstanbul Zeytinburnu: Ömer Arısoy
Adıyaman Sincik: Mehmet Yakan
Afyonkarahisar Sultandağı: Mehmet Aldırmaz
Elazığ Merkez: Şahin Şerifoğulları
Elazığ Alacakaya: Başaran Yaşlı
Elazığ Keban: Fethiye Atlı
Elazığ Kovancılar: Mehmet Nuri Çolak
Afyonkarahisar Bayat: Halilibrahim Bodur
İstanbul Üsküdar: Hilmi Türkmen
Elazığ Palu: Vahdettin Demirtaş Afyonkarahisar Bolvadin: Fatih Kayacan
Adana Aladağ: Mustafa Akgedik
Elazığ Ağın: Şeref Çakar
İstanbul Küçükçekmece: Aziz Yeniay
Elazığ Arıcak: Mehmet Yılmaz Yalçınkaya
İstanbul Ümraniye: İsmet Yıldırım
Elazığ Baskil: İhsan Akmurat
Elazığ Sivrice: Fethi Atagün
İstanbul Maltepe: Kadem Ekşi
İstanbul Tuzla: Şadi Yazıcı
Elazığ Maden: Musa Orhan
Kars Selim: Coşkun Altun
Afyonkarahisar Çay: Hüseyin Atlı
İstanbul Şişli: Gökhan Yüksel
İstanbul Pendik: Ahmet Cin
Afyonkarahisar Çobanlar: Ali Altuntaş
Yozgat Saraykent: Ahmet Öçal
İstanbul Sancaktepe: Şeyma Döğücü
Afyonkarahisar Dinar: Nihat Sarı
Gümüşhane Merkez: Ercan Çimen
İstanbul Sarıyer: Hüseyin Coşkun
Afyonkarahisar Emirdağ: Serkan Koyuncu
Osmaniye Hasanbeyli: Şevket Yumrutepe
İstanbul Sultanbeyli: Ali Tombaş
Gümüşhane Şiran: Kadir Yıldız
İstanbul Sultangazi: Abdurrahman Dursun
Adıyaman Tut: Ercan Öncebe
İstanbul Şile: İlhan Ocaklı
Karaman Merkez: Mevlüt Akgün
Osmaniye Merkez: Mehmet Özer
Yozgat Yerköy: Fatih Arslan
Afyonkarahisar Evciler: Ali Dede Savaş
Osmaniye Düziçi: Ahmet Uğur İlker Kösek
Afyonkarahisar Hocalar: Ali Arslan
Yozgat Aydıncık: Mustafa Tekçam
Afyonkarahisar İhsaniye: Emine Gökçe
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Erdal Karaman
Gümüşhane Kelkit: Ünal Yılmaz
Gümüşhane Köse: Seyhan Tok
Mardin Artuklu: Mehmet Tatlıdede
Mardin Dargeçit: Mehmet Cüneyt Aksoy
Gümüşhane Torul: Hüseyin Zengin
Kayseri Talas: Mustafa Yalçın
Mardin Midyat: Veysi Şahin
Mardin Ömerli: Hüsamettin Altındağ
Gümüşhane Kürtün: Ahmet Kanat
Mardin Yeşilli: Hayrettin Demir
Karaman Ermenek: Eyyup Çayır
Mardin Savur: Engin Uğur Hamidi
Mardin Derik: Faruk Necimoğlu
Mardin Kızıltepe: Ali Ertaş
Mardin Mazıdağı: İlhameddin Belek
Mardin Nusaybin: Mehmet Çelik
Kayseri Hacılar: Bilal Özdoğan
Kayseri İncesu: Mustafa İlmek
Van Gürpınar: Hayrullah Tanış
Kayseri Develi: Adem Şengül
Kayseri Yahyalı: Esat Öztürk
Ardahan Çıldır: Kemal Yakup Azizoğlu
Ardahan Merkez: Yunus Baydar
Ardahan Posof: Cahit Ulgar
Kayseri Felahiye: Vural Coşkun
Van Çaldıran: Ferman Yıldırım
Kayseri Yeşilhisar: Halit Taşyapan
Van Muradiye: Yıldırım Eyyübi Mehmetağaoğlu
Sivas Akıncılar: Hasan Şen
Kırşehir Mucur: Osman Demir
Kırşehir Kaman: Emre Demirci
Sivas Altınyayla: Sinan Akbulut
Ardahan Göle: İlhan Gültekin
Kırşehir Çiçekdağı: Hasan Hakanoğlu
Kayseri Tomarza: Davut Şahin
Muş Merkez: Mehmet Şerif Yücekök
Van Tuşba: Süleyman Oflas
Kayseri Akkışla: Ayhan Arslan
Burdur Yeşilova: Nuri Özbek
Van Gevaş: Murat Sezer
Kırşehir Akpınar: Orhan Borhan
Kastamonu İhsangazi: Ufuk Ayvacı
Muş Merkez: Suphi Özbayam
Kırşehir Boztepe: Mahmut Dalgalı
Kastamonu Pınarbaşı: Serkan Arı
Muş Merkez: Bahri Fırat
Burdur Tefenni: Onur Çelik
Van Edremit: İsmail Say
Kırşehir Akçakent: Yılmaz Kılıç
Muş Merkez: Salih Çakmak
Kastamonu Seydiler: Vural Arslan
Van Başkale: Lukman Ertuş
Kastamonu Şenpazar: Cem Çınar
Kastamonu Taşköprü: Hüseyin Arslan
Van Özalp: Atakan Gönülçeken
Kastamonu Tosya: Kazım Şahin
Van Çatak: Abdurrahman Şeylan
Kastamonu Azdavay: Osman Nuri Civelek
Iğdır Aralık: Mustafa Güzelkaya
Iğdır Merkez: Osman Toka
Iğdır Merkez: Rıdvan Yeşil
Muş Merkez: Mehmet Şirin Yılmaz
Muş Merkez: İlhan Çiftçi
Muş Merkez: Osman Ek
Amasya Suluova: Fatih Üçok
Amasya Merzifon: Fatih Sütcü
Osmaniye Düziçi: Doğan Öztürk
Tokat Merkez: Eyüp Eroğlu
Bilecik Bozüyük: Hüsnü Ersoy
Bilecik Gölpazarı: Hayri Suer
Tokat Başçiftlik: Şaban Bolat
Bilecik İnhisar: Nihal Arslan
Van İpekyolu: İsa Berge
Tokat Almus: Yüksel Mırzaoğlu
Tokat Artova: Ali Güner
Ağrı Patnos: Abdulhalık Taşkın
Tokat Erbaa: Ömer Çetin
Tokat Niksar: Semih Tepebaşı
Tokat Pazar: Erdoğan Yılmaz
Sinop Saraydüzü: Hasan Peker
Sinop Erfelek: Mehmet Uzun
Sivas Divriği: Özcan Çetin
Sinop Boyabat: Ferhat Yıldız
Sivas Doğanşar: Hasan Hüseyin Karataş
Burdur Altınyayla: Ahmet Serttaş
Sivas Gemerek: Remzi Kılıçdağı
Adıyaman Gölbaşı: Mahmut Turan
Aydın Karpuzlu: Hilmi Dönmez
Sinop Durağan: Necmettin Ermiş
Adıyaman Gölbaşı: Orhan Orhan
Sivas Gölova: Tevfik Ayan
Aydın Köşk: Nuri Güler
Adıyaman Gölbaşı: Hakan Toydaş
Sivas Gürün: Turgay Aslantaş
Aydın Çine: Ali Dinçer
Aydın Buharkent: Mehmet Erol
Sivas Hafik: Habip Görler
Sivas İmranlı: Ali Ürek
Kütahya Emet: Ali Ceyhan
Burdur Gölhisar: Ali Coşkun
Sivas Kangal: Mehmet Öztürk
Burdur Çavdır: Yusuf Akkaya
Sivas Koyulhisar: Aşkın Fırat
Sivas Suşehri: Fazlı Yüksel
Hakkari Yüksekova: Dırbaz Büyüksu
Hakkari Merkez: İsmet Ölmez
Şırnak Güçlükonak: Bilal Aktuğ
Şırnak İdil: Dilaver Keleşoğlu
Şırnak Uludere: Sadık Yıldırım
Bilecik Yenipazar: Güray Karamankaya
Sivas Yıldızeli: Mehmet Sabit Karakaş
Hakkari Merkez: İsmail Demirci
Hakkari Derecik: Şükrü Çetinkaya
Yozgat Çayıralan: Şahin Şahiner
Yozgat Şefaatli: Zeki Bozkurt
Ağrı Hamur: Cezmi Ergül
Yozgat Akdağmadeni: Ferudun Daştan
Yozgat Yenifakılı: Cevdet Aslan
Yozgat Çekerek: Eyyup Çakır
Adıyaman Besni: Gülfer Ağır
Yozgat Sarıkaya: Osman Gözan
Isparta Şarkikaraağaç: Ali Göçer
Erzincan Çayırlı: Atınç Bahadır
Yozgat Boğazlıyan: Gökhan Coşar
Erzincan Kemah: Recep İlter
Erzincan Merkez: Musa Zengin
Erzincan Merkez: Kadir Akar
Erzincan Otlukbeli: Vahdet Ercan
Erzincan Üzümlü: Onur Bilen
Erzincan Tercan: Alper Murat Müftüoğlu
Amasya Gümüşhacıköy: Cüneyt Karadeniz
Erzincan Tercan: Enver Akyıldız
Erzincan Tercan: Zafer Kaya
Erzincan Tercan: Emrullah Selçuk
Batman Merkez: Hüseyin Geylani
Batman Kozluk: Fırat Karabulut
Batman Beşiri: Musa Kıyanç
Batman Gercüş: Abdulmuttalip Bademci
Batman Sason: Abdullah Bil
Van Erciş: Fatih Çiftci
Elazığ Karakoçan: Mustafa Aydın
Van Bahçesaray: Remzi Orhan
Manisa Demirci: Erkan Kara
Van Saray: Mehmet Minfer Çelebi
Bitlis Ahlat: Abdurrahim Altındal
Bitlis Merkez: Kerem Çabuk
Tokat Reşadiye: Kazım Elmas
Tokat Sulusaray: Halil Demirkol
Tokat Turhal: Ümit Soylu
Tokat Yeşilyurt: Kübra Sever Taşkıran
Tokat Zile: Mustafa Taştan
Siirt Baykan: Murat Akgün
Siirt Baykan: Tayyar Lale
Siirt Merkez: Ferzent Çiçek
Siirt Pervari: Gürgün Özdemir
Siirt Kurtalan: Hasan Nas
Elazığ Merkez: Nihat Doğan
Elazığ Merkez: Aydın Ayaz
Elazığ Arıcak: Yılmaz
Elazığ Palu: Hüseyin Ataş
Elazığ Karakoçan: Mehmet Gürbüz
Elazığ Arıcak: Sıddık Bayrak
Elazığ Arıcak: Yılmaz Yegül
Elazığ Merkez: Mehmet Mustafa Ayaz
Elazığ Merkez: Taner Baytaşoğlu
Adıyaman Merkez: Mesut Keleş
Adıyaman Merkez: Ramazan Okutan
Adıyaman Besni: İbrahim Karademir
Adıyaman Çelikhan: Yusuf Arıcı
Adıyaman Gölbaşı: Ali Azık
Adıyaman Sincik: Mehmet Korkut
Afyonkarahisar Merkez: Sait Eğsen
Afyonkarahisar Merkez: Ender Kiraz
Afyonkarahisar Merkez: Aziz Eruslu
Afyonkarahisar Merkez: Halil Çelik
Afyonkarahisar Merkez: Yücel Şahin
Afyonkarahisar Merkez: Şahabettin Kavlak
Afyonkarahisar Merkez: İsa Atay
Afyonkarahisar Merkez: Murat Karamoçu
Afyonkarahisar Merkez: Abdullah Çelik
Afyonkarahisar Merkez: Halil Kaya
Afyonkarahisar Merkez: Cengiz Taşpınar
Afyonkarahisar Merkez: Mehmet Selek
Afyonkarahisar Merkez: Ali Tabak
Afyonkarahisar Merkez: Ahmet Poyraz
Afyonkarahisar Başmakçı: Tuncer Kerpiç
Afyonkarahisar Bolvadin: Süreyya Güvenir
Afyonkarahisar Bolvadin: Tahsin Hanlı
Afyonkarahisar Çay: Gökay Akay
Afyonkarahisar Çay: Şevki Kara
Afyonkarahisar Çobanlar: Murat Zıbak
Afyonkarahisar Dinar: Süleyman Çetinkaya
Afyonkarahisar Dinar: Hasan Akyıldız
Afyonkarahisar Emirdağ: Ömer Mısır
Afyonkarahisar Emirdağ: Hakkı Tekin
Afyonkarahisar İhsaniye: Mehmet Akif Ersoy
Afyonkarahisar İhsaniye: Mustafa Güngör
Afyonkarahisar İhsaniye: Mustafa Demiray
Afyonkarahisar İhsaniye: Niyazi Akgedik
Afyonkarahisar İscehisar: Seyhan Kılınçarslan
Afyonkarahisar İscehisar: Adem Tokdemir
Afyonkarahisar Kızılören: Hüseyin Korkmaz
Afyonkarahisar Sandıklı: Süleyman Kaynak
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Osman Geyik
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Hacı Candan
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Kamil Kavas
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Erol Karabacak
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Zülkarni Davas
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Hakan Şahin
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Vedat Kocatürk
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Ünal Çelikkol
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Hüseyin Çalış
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Adem Yetişkin
Afyonkarahisar Sultandağı: Mustafa Ünay
Afyonkarahisar Sultandağı: Şemsettin Kol
Afyonkarahisar Şuhut: İbrahim Eroğlu
Afyonkarahisar Şuhut: Mesut Ulusoy
Ağrı Diyadin: Rıfat Polat
Ağrı Doğubayazıt: Cengiz Çelik
Ağrı Eleşkirt: Alparslan Yavuz
Ağrı Eleşkirt: Selami Demirtaş
Ağrı Eleşkirt: Nurettin Öztürk
Ağrı Patnos: Veysi Durak
Ağrı Taşlıçay: İsmet Taşdemir
Aksaray Merkez: Hacı Hüseyin Cansu
Aksaray Merkez: Hasan Hüseyin Akyol
Aksaray Merkez: Mehmet Yiğit
Aksaray Merkez: Metin Dağ
Aksaray Merkez: Adem Baylan
Aksaray Merkez: Ali Altınsoy
Aksaray Merkez: Şeref Kürlek
Aksaray Merkez: Ömer Ok
Aksaray Gülağaç: İsmail Kav
Aksaray Gülağaç: Mustafa Baymışlıoğlu
Aksaray Gülağaç: Aziz Aslan
Aksaray Güzelyurt: Ali Köksal
Aksaray Güzelyurt: Levent Çevik
Amasya Merkez: Ahmet Kemal Dayıoğlu
Amasya Göynücek: Kemal Şahin
Amasya Hamamözü: Demir
Ankara Güdül: Muzaffer Yalçın
Ankara Haymana: Özdemir Turgut
Ankara Kahramankazan: Serhat Oğuz
Ankara Keçiören: Zafer Çoktan
Ankara Kızılcahamam: Süleyman Acar
Ankara Mamak: Asım Balcı
Ankara Nallıhan: İsmail Öntaş
Ankara Pursaklar: Ertuğrul Çetin
Ankara Sincan: Murat Ercan
Ankara Şereflikoçhisar: Memiş Çelik
Ankara Yenimahalle: Abdulkadir Aydoğan
Aydın Bozdoğan: Ufuk Altıntaş
Aydın Kuşadası: Mustafa Gökçe
Bayburt Merkez: Nahit Binbir
Bayburt Demirözü: Mikdat Şeker
Bilecik Merkez: Burak Erberber
Bilecik Merkez: Kemal Gergin
Bilecik Bozüyük: Selim Tuna
Çanakkale Ayvacık: Halil Zahit Mert
Çanakkale Biga: Adnan Pastırmacı
Çanakkale Biga: Ahmet Elbi
Çanakkale Çan: Tuncay Göymen
Çanakkale Merkez: Cüneyt Aksu
Çanakkale Ezine: Mevlüt Oruçoğlu
Çanakkale Gelibolu: Hakkı Uysal
Çanakkale Gelibolu: Mert Nizamoğlu
Çanakkale Lapseki: Recep Sezgin
Çanakkale Lapseki: İlker Uzunçakır
Çanakkale Yenice: İbrahim Taşkın
Çankırı Atkaracalar: İlyas Ertürk
Çankırı Çerkeş: Ramazan Yarım
Çankırı Orta: Hasan Hüseyin Kaşıkcı
Çankırı Orta: Salim Doğan
Çankırı Orta: Kadir Dede
Çorum Merkez: Necmettin Yalçın
Çorum Ortaköy: Mehmet Çelik
Çorum Sungurlu: Ömer Tök
Edirne Keşan: Ferat Gülver
Edirne Keşan: Mustafa Türker
Erzurum Aşkale: Şenol Polat
Erzurum Çat: Seyhun Saydın
Erzurum Hınıs: Serdal Şan
Erzurum Karaçoban: Sedat Gümüş
Erzurum Karayazı: Savcı Şaka
Erzurum Köprüköy: Osman Belli
Erzurum Narman: Aydemir Adem Kınalı
Erzurum Pasinler: Ünsal Sertoğlu
Erzurum Tekman: Mustafa Ergin
Erzurum Tortum: Muammer Yiğider
Giresun Bulancak: Harun Kalıntaş
Giresun Dereli: Adem Önal
Giresun Espiye: Halil İbrahim Sarıkaya
Giresun Eynesil: Mustafa Eren
Giresun Yağlıdere: Harun Öztürk
Gümüşhane Merkez: Abdulkerim Uçan
Gümüşhane Kelkit: Ahmet Mağat
Gümüşhane Kelkit: Selvet Söylemez
Gümüşhane Kelkit: Muharrem Kartal
Gümüşhane Kelkit: Mürsel Türkel
Gümüşhane Kelkit: Mustafa Nas
Gümüşhane Kürtün: Aynur Zorlu Kaya
Gümüşhane Şiran: Bayram Sarı
Hakkari Yüksekova: Çayan Çiçek
Karaman Ayrancı: Avni Gümüşalan
Karaman Ermenek: Bayram Civil
Karaman Ermenek: Muhittin Tuncel
Karaman Merkez: Hikmet Yirşen
Karaman Merkez: Erhan Çalışkan
Karaman Kazımkarabekir: Durmuş Demir
Karaman Sarıveliler: Mehmet Ali Yılmaz
Karaman Sarıveliler: Mustafa Koruk
Kars Digor: Nebi Kerenciler
Kars Digor: Ömer Vargün
Kars Kağızman: Nuri Turan
Kars Sarıkamış: Medeni Çetinkaya
Kars Susuz: Murat Uray
Kastamonu Araç: Süleyman Yazkan
Kırıkkale Delice: Nuh Şahin
Kırıkkale Merkez: Osman Erdoğan
Kırşehir Kaman: Adem Bıcakcı
Kütahya Aslanapa: Necati Kulik
Kütahya Çavdarhisar: Bekir Kocaman
Kütahya Domaniç: Ahmet Özoğul
Kütahya Domaniç: Emin Taşgın
Kütahya Gediz: Ercan Şimşek
Kütahya Gediz: Kerim Şahin
Kütahya Gediz: Halil Karakaş
Kütahya Merkez: Mahmut Yol
Kütahya Simav: Yakup Oran
Kütahya Simav: İlhan Okumuş
Kütahya Simav: Cahit Onar
Kütahya Simav: Mehmet Albayrak
Kütahya Simav: Feridun Aktay
Kütahya Simav: İbrahim Yavuz
Kütahya Tavşanlı: Hasan Yazkan
Kütahya Tavşanlı: Erhan Demiray
Kütahya Tavşanlı: Adnan Korkmaz
Kütahya Tavşanlı: Süleyman Uygun
Nevşehir Acıgöl: Yasin Güneş
Nevşehir Acıgöl: Olcay Günbey
Nevşehir Avanos: Yaşar Yazıcı
Nevşehir Avanos: Erdal Yorgancı
Nevşehir Avanos: Abdülkadir Macit
Nevşehir Derinkuyu: Cengiz Çavdar
Nevşehir Hacıbektaş: Hacı Kaya
Nevşehir Merkez: Hüseyin Çetinkaya
Nevşehir Merkez: Kemal Özdemir
Nevşehir Merkez: Mustafa Durmaz
Nevşehir Merkez: Dursun Neiş
Nevşehir Merkez: Halit Elma
Nevşehir Merkez: Süleyman Özçelik
Nevşehir Merkez: Sadi Arısoy
Nevşehir Merkez: Osman Süslü
Nevşehir Ürgüp: Mustafa Ateş
Niğde Altunhisar: Kamil Demiralp
Niğde Altunhisar: Şamma Öztürk
Niğde Bor: Serdal Altunkaynak
Niğde Bor: Ali Soylugan
Niğde Bor: Yusuf Kurt
Niğde Çiftlik: Muhterem Demir
Niğde Çiftlik: Ümit Soylu
Niğde Çiftlik: Rüstem Cullaz
Niğde Merkez: Okan Çamur
Niğde Merkez: Safa Erol
Niğde Merkez: Fazlı Battal
Niğde Merkez: Yıldıray Tok
Niğde Merkez: Mustafa Kamar
Niğde Merkez: Ercan Şayhan
Niğde Merkez: Bayram Uzan
Niğde Merkez: Babaoğlan Altun
Niğde Merkez: Emin Yılmaz
Niğde Merkez: İsmail Tereci
Niğde Merkez: Ünal Topal
Niğde Merkez: Şükrü Özdemir
Niğde Merkez: Musa Günay
Niğde Merkez: Nurettin Yurtsever
Niğde Merkez: Hüseyin Alp
Osmaniye Düziçi: Abbas Yeşildemir
Osmaniye Kadirli: Mustafa Büyükbozduğan
Sinop Gerze: Hüseyin Yüksek
Sivas Altınyayla: Mehmet Tek
Sivas Merkez: Ferhat Aktaş
Sivas Şarkışla: Hakverdi Bulut
Sivas Şarkışla: Temel Toy
Sivas Yıldızeli: Hüseyin Kırışkuzu
Sivas Zara: Kenan Oğuzhan
Şanlıurfa Karaköprü: Metin Baydilli
Şanlıurfa Viranşehir: Salih Ekinci
Tokat Almus: Cuma Çoban
Tokat Almus: Ahmet Baydoğan
Tokat Almus: Adem Çerit
Tokat Almus: Temel Karahan
Tokat Almus: Osman Can Altundağ
Tokat Başçiftlik: Ali Kocabay
Tokat Erbaa: Muhittin Hünerci
Tokat Erbaa: Mehmet Başar
Tokat Erbaa: Halit Üstün
Tokat Niksar: Ayhan Öztürk
Tokat Niksar: Mehmet Çorak
Tokat Niksar: Muharrem Aras
Tokat Niksar: Erol Ertaş
Tokat Niksar: Şahin Toktaş
Tokat Pazar: Cemalettin Bozkurt
Tokat Reşadiye: Mustafa Asker
Tokat Reşadiye: Osman Polat
Tokat Reşadiye: Yücel Gülbahar
Tokat Reşadiye: Erol Aydın
Tokat Reşadiye: Mustafa Şahin
Tokat Reşadiye: Ali Sırakaya
Tokat Merkez: Adem Akgül
Tokat Merkez: Orhan Gövce
Tokat Merkez: Turan Kapan
Tokat Merkez: Habib Han
Tokat Turhal: Osman İpek
Yalova Altınova: Ercan Reyhan
Yalova Altınova: Mustafa Yurt
Yalova Altınova: Mücahit Kaçar
Yalova Çınarcık: Mustafa Selvi
Yalova Çınarcık: Erkan Başkan
Yalova Çınarcık: Mustafa Küçükalran
Yalova Çiftlikköy: Oral Akoğlu
Yalova Merkez: Cem Gümüş
Yozgat Akdağmadeni: Şahin Arısoy
Yozgat Akdağmadeni: Mustafa Yılmaz
Yozgat Akdağmadeni: İlhan Koçak
Yozgat Aydıncık: Osman Uslu
Yozgat Boğazlıyan: Tuncay Erdoğan
Yozgat Boğazlıyan: Ferit Koçyiğit
Yozgat Boğazlıyan: Mustafa Uçar
Yozgat Boğazlıyan: Şaban Altıntaş
Yozgat Boğazlıyan: Mustafa Özer
Yozgat Çayıralan: Muammer Çetin
Yozgat Çekerek: Abdullah Gökçetürk
Yozgat Kadışehri: Zeki Şimşek
Yozgat Saraykent: Haydar Coşkun
Yozgat Saraykent: Ahmet Yaşar
Yozgat Sarıkaya: Talat İbiş
Yozgat Sorgun: Üzeyir Cansev
Yozgat Sorgun: Mustafa Kurul
Yozgat Sorgun: İsmail Biçer
Yozgat Sorgun: Önder Sungur
Yozgat Sorgun: Çetin Mertoğlu
Yozgat Sorgun: Ali Ünlü
Yozgat Sorgun: Nevzat Atak --> Sondakika haberleri
Son dakika
24 Mart 2024 - 00:21
Son dakika 2024 Yerel Seçimleri - AK PARTİ (Adalet ve Kalkınma Partisi) Belediye Başkanı Aday Listesi SonDakika Haberleri net
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ), 31 Mart 2024 Türkiye Yerel Seçimleri için adaylarını belirledi. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana ve diğer tüm iller için AK PARTİ’nin belediye başkan adayları kimler? İşte AK PARTİ’nin 2024 Yerel Seçimleri için belediye başkan adayları listesi…
Son dakika
24 Mart 2024 - 00:21
Bu haber 144 defa okunmuştur.
# Son# dakika# 2024# Yerel# Seçimleri# -# AK# PARTİ# (Adalet# ve# Kalkınma# Partisi)# Belediye# Başkanı# Aday# Listesi# SonDakika# Haberleri# net
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir