dram filmi izleyeni film izlenetflix film izle

Son dakika Ukrayna, Tokyo Olimpiyatı'na 90'ı kadın 157 sporcu ile katılacak | Ukrayna'dan Haberler" />

Sondakika-haberleri.Net 23 Temmuz'da başlayıp 8 Ağustos'ta sona erecek olan 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'na Ukrayna 90 kadın ve 57 erkek sporcu ile katılacak.

Son dakika Ukrayna, Tokyo Olimpiyatı'na 90'ı kadın 157 sporcu ile katılacak | Ukrayna'dan Haberler" />

Sondakika-haberleri.Net 23 Temmuz'da başlayıp 8 Ağustos'ta sona erecek olan 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'na Ukrayna 90 kadın ve 57 erkek sporcu ile katılacak.

Son dakika Ukrayna, Tokyo Olimpiyatı'na 90'ı kadın 157 sporcu ile katılacak | Ukrayna'dan Haberler" /><meta property="og:description" content="23 Temmuz'da başlayıp 8 Ağustos'ta sona erecek olan 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'
20 Temmuz 2021 - 03:02

Sondakika haberleri

Ukrayna’nın 2020 Olimpiyatları’ndaki en yaşlı temsilcisi maraton koşucusu Aleksander Sitkovskiy olacak . Kariyerindeki 4. olimpiyata katılan 43 yaşındaki sporcu en iyi sonucu 12. olduğu Londra 2012’de gösterdi. Ancak kadın sporcular arasında en fazla deneyim disk atıcı Natalia Semyonova‘da . 39 yaşındaki sporcu kariyerinde beşinci olimpiyatlarda yarışacak! En iyi sonucu Pekin 2008’de 14. sırada göstermişti.

Ve Ukrayna milli takımının en genç sporcusu unvanı, 15 yaşındaki dalgıç Aleksey Sereda . Genç yaşına rağmen şimdiden iki kez Avrupa şampiyonu oldu ve Olimpiyat Oyunları’nda madalya alması beklenmektedir. Darina Duda ise 18 yaşına girecek bir jimnastikçi olarak en genç sporcular arasında yer alıyor.

2020 OLİMPİYATLARINDA UKRAYNA TAKIMI SPORCULARI

SporcuDoğum TarihiAğırlık
BADMİNTON
Erkekler
1Почтарев Артем24.07.1993
Kadınlar
2Улитина Мария05.11.1991
BOKS
Erkekler
3Буценко Николай20.06.199157 kg
4Харциз Ярослав07.05.199763 kg
5Хижняк Александр03.08.199575 kg
6Рогава Цотне02.05.1993 91+ kg
Kadınlar
7Лысенко Анна22.12.199169 kg
SERBEST GÜREŞ
Erkekler
8Михайлов Василий24.06.199574 kg
9Хоцяновский Александр20.07.1990125 kg
Kadınlar
10Ливач Оксана14.05.199750 kg
11Татьяна Кот05.09.199457 kg
12Коляденко Ирина28.08.199862 kg
13Черкасова Алла05.05.198968 kg
14Белинская Алла08.10.199576 kg
GREKOROMEN GÜREŞ
Erkekler
15Темиров Ленур01.01.199060 kg
16Насибов Парвиз18.08.199867 kg
17Беленюк Жан24.01.1991 87 kg
HALTER
Erkekler
18Деха Ирина14.05.199676 kg
19Конотоп Камила23.03.200155 kg
BİSİKLET (Dağ Bisikleti)
Kadınlar
20Беломоина Яна02.11.1992
BİSİKLET (Trek)
Kadınlar
21Старикова Елена22.04.1996
22Басова Любовь16.07.1988
BİSİKLET (Yol)
Erkekler
23Будяк Анатолий29.09.1995
Kadınlar
24Кононенко Валерия14.05.1990
KÜREK
Erkekler
25Хмара Игорь18.03.1990
26Ковалев Станислав20.08.1991
KANO
Erkekler
27Алтухов Павел23.12.1995
28Вандюк Юрий07.05.1994
29Янчук Дмитрий14.11.1992
Kadınlar
30Лузан Людмила27.03.1997
31Четверикова Анастасия13.04.1998
32Повх Мария08.01.1989
33Тодорова Анастасия10.12.1993
34Кичасова-Скорик Мария20.07.1993
35Куклиновская Людмила04.01.1998
36Юрийчук Юлия01.07.1998
KANO (Slalom)
Kadınlar
37Ус Виктория29.04.1993
CİMNASTİK
Erkekler
38Радивилов Игорь19.10.1992
39Пахнюк Петр26.11.1991
40Юденков Евгений10.04.1993
41Ковтун Илья10.08.2003
Kadınlar
42Варинская Диана22.03.2001
RİTMİK CİMNASTİK
Kadınlar
43Оноприенко Виктория18.10.2003
44Пограничная Кристина13.05.2003
45Возняк Анастасия09.12.1998
46Мелещук Ева29.09.2001
47Бондарчук Мариола23.03.2002
48Высочанская Мария10.09.2002
49Дуда Дарья29.11.2003
JUDO
Erkekler
50Лесюк Артем30.11.199660 kg
51Зантарая Георгий21.10.198766 kg
52Ньябали Кеджау08.07.199090 kg
53Хаммо Яков11.06.1994100+ kg
Kadınlar
54Белодед Дарья10.10.200048 kg
55Каланина Елизавета01.02.199578 + kg
56Турчин Анастасия03.01.199578 kg
KARATE
Erkekler
57Горуна Станислав01.03.198975 kg
Kadınlar
58Терлюга Анжелика27.03.199255 kg
59Серегина Анита16.01.199061 kg
AT BİNİCİLİĞİ
Erkekler
60Продан Александр27.03.1998
Kadınlar
61Логутенкова Инна19.10.1986
ATLETİZM
Erkekler
62Проценко Андрей20.05.1988
63Пискунов Глеб25.11.1998
64Кохан Михаил22.01.2001
65Городисский Богдан-Иван18.05.1994
66Нижник Николай26.07.1995
67Ситковский Александр09.06.1978
68Забуженко Эдуард18.04.1998
69Лосев Иван26.01.1986
70Главан Iгop25.09.1990
71Закальницкий Марьян19.08.1994
72Банзерук Иван09.02.1990
73Нестеренко Никита15.04.1991
74Гаврилюк Михаил19.01.1999
75Коваленко Назар09.02.1987
76Мусиенко Iгop22.08.1993
77Погорилко Александр16.04.2000
78Барабанов Никита25.05.2001
79Даниленко Даниил10.10.1994
80Мазур Владислав21.11.1996
81Смелик Сергей19.04.1987
Kadınlar
82Магучих Ярослава19.09.2001
83Левченко Юлия28.11.1997
84Геращенко Ирина10.03.1995
85Бех-Романчук Марина18.07.1995
86Саладуха Ольга04.06.1983
87Климец Ирина04.10.1994
88Новожилова Ирина07.01.1986
89Рыжикова (Ярощук) Анна24.11.1989
90Ткачук Виктория08.11.1994
91Мельник Татьяна02.04.1995
92Климюк Екатерина02.06. 1995
93Брызгина Анастасия09.01.1998
94Прокофьева Евгения05.06.1995
95Михайлова Дарья29.04.1989
96Оляновская Людмила20.02.1993
97Сахарук (Филюк) Мария14.10.1995
98Килипко Марина10.11.1995
99Голодная Ольга14.11.1991
100Калюжная Виктория11.07.1994
101Шевчук Анна18.07.1996
102Пироженко-Чорномаз Наталья23.01.1997
103Семенова Наталия07.07.1982
104Гладийчук Яна21.05.1993
105Стребкова Наталья06.03.1995
106Миколенко Мария04.04.1994
107Логвиненко Алина18.07. 1990
108Качур Яна13.01.1997
YÜZME
Erkekler
109Бухов Владислав05.07.2002
110Кесиль Денис26.10.2000
111Романчук Михаил07.08.1996
112Трояновский Игорь09.08.2002
113Фролов Сергей14.04.1992
114Шевцов Сергей29.06.1998
Kadınlar
115Зевина Дарья01.09.1994
116Панчишко Кристина03.06.1998
SENKRONİZE YÜZME
Kadınlar
117Савчук Анастасия02.03.1996
118Федина Марта01.02.2002
119Яхно Елизавета04.06.1998
120Алексиева Владислава29.05.2001
121Алексиева Марина29.05.2001
122Сидоренко Ксения02.07.1986
123Резник Екатерина20.11.1995
124Шинкаренко Алина14.11.1998
125Гришко Вероника31.08.2000
OKÇULUK
Erkekler
126Гунбин Алексей08.11.1992
Kadınlar
127Марченко Вероника03.04.1993
128Павлова Анастасия09.02.1995
129Сиченикова Лидия03.02.1993
ATICILIK
Erkekler
130Коростылев Павел05.11.1997
131Омельчук Олег07.06.1983
132Царьков Олег22.03.1988
133Кулиш Сергей17.04.1993
Kadınlar
134Костевич Елена14.04.1985
Kadınlar
135Маловичко Ирина06.12.1993
CİMNASTİK TRAMPOLİN
Erkekler
136Просторов Николай18.12.1994
DALIŞ
Erkekler
137Середа Алексей25.12.2005
138Сербин Олег11.08.2001
139Колодий Олег16.03.1993
Kadınlar
140Кесарь Виктория11.08.1993
141Письменская Анна12.03.1991
142Лискун София07.02.2002
MODERN PENTATLON
Erkekler
143Тимощенко Павел13.10.1986
TENİS
Kadınlar
144Свитолина Элина12.09.1994
145Ястремская Даяна15.05.2000
146Киченок Людмила20.07.1992
147Киченок Надежда20.07.1992
MASA TENİSİ
Erkekler
148Koy Лей20.11.1982
Kadınlar
149Песоцкая Маргарита09.08.1991
150Гапонова Анна28.10.1985
TRİATLON
Kadınlar
151Елистратова Юлия15.02.1988
ESKRİM
Erkekler
152Никишин Богдан29.05.1980
153Рейзлин Iгop07.02.1984
154Свичкарь Роман18.06.1993
155Герей Анатолий31.03.1989
Kadınlar
156Харлан Ольга04.09.1990
157Кривицкая Елена23.02.1987
Bu haber 99 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Begüm Öner'den flaş bebek açıklamasıSonDakika-Haberleri.Net
Begüm Öner'den flaş bebek...
Son dakika Arazözde Can Veren Orman Işçisinin Oğlu Konuştu: Bilerek Yapanlara Allah Cezasını Versin! • Haberim SonDakika-Haberleri.Net
Son dakika Arazözde Can Veren Orman Işçisinin Oğlu Konuştu:...